fot. okładka

Nadszedł dzień oficjalnej premiery albumu Proceente „Dziennik 2020”. Cytując klasyka, okoliczności są wyjątkowe, koronawirus grasuje po świecie i zbiera swoje żniwo także w Polsce. Chyba niepotrzebnie Proceente nawinął w singlu „Pro publico bono”: „Jakoś sobie musisz tu poradzić / Rozwikłać galimatiasy miłości w czasach zarazy„. Nie przypuszczał, że taki ze mnie wizjoner… Mamy dla Was garść aktualnych informacji na temat projektu.

Cała płyta jest już dostępna w serwisach cyfrowych (Tidal, Spotify, iTunes etc.): id.ffm.to/proceente_dziennik_2020 Na kanale YT/AlohaEnt sukcesywnie pojawiać się będą kolejne kawałki z płyty „Dziennik 2020”, zaczynamy od utworu „Niezależność”.

https://www.youtube.com/watch?v=jiYh52SVDxI&t=1s

Album w wersji standard możecie zamawiać na https://www.alohasklep.pl oraz na sklepie preorder.pl.

Stacjonarnie płyta dostępna jest w Serum Sklep (Warszawa, CH LAND, Wałbrzyska 11, lokal 114) oraz w sklepie Paleta Piwa (Warszawa, ul. Bluszczańska 65/U2)

Z powodu koronawirusa koncert premierowy, który miał odbyć się 26 marca w klubie BARdzo bardzo, zostanie przeniesiony na inny termin, wytwórnia Aloha Entertainment poda konkrety, kiedy sytuacja w Polsce nieco się uspokoi. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ