fot. Rap W Polsce

Już 2 marca 2019 roku w Warszawie, odbędzie się finał konkursu organizowanego przez Rap W Polsce i rapnews.pl: #RWP2018: Nagraj z Niziołem. Podczas tej imprezy na scenie zagrają jurorzy: Nizioł Szajka/Syndykat, Dixon37, ZDR, Małach/Rufuz, Arczi Szajka, Zbuku i Kacper HTA oraz wszyscy finaliści.

Bilety:
Pula biletów: 30 (wyprzedane) / 40 / 50 PLN
Miejsce: Klub ISKRA, Warszawa
Dostępność:
– Online: www.sklep.rapwpolsce.com
– Stacjonarnie: Slang Shop (Warszawa), HempSzop (Warszawa), Serum Sklep (Warszawa), TIW Shop (Radom).
– Na bramkach (przy wejściu do klubu): 50 PLN
Wydarzenie na FB: ZAPISZ SIĘ!

Wśród 10-tki finalistów znalazł się… Wolf, którego osobę chcielibyśmy Wam przedstawić.

KTO TY JESTEŚ?
Wolf.

SKĄD POCHODZISZ?
Urodziłem się w Pruszkowie. Aktualnie mieszkam w Warszawie.

CO U CIEBIE?
Nie uwierzysz stary… Dostałem się do finału RWP2018.

DLACZEGO POSTANOWIŁEŚ WZIĄĆ UDZIAŁ W KONKURSIE RWP2018?
Ostatnio – po dłuższej przerwie – zacząłem coś działać i gdy pewnego dnia wracałem z końca „jutuba”, trafiłem na materiały z zeszłorocznego konkursu. Bardzo spodobała mi się cała akcja i pomyślałem, że udział będzie dodatkową motywacją.

CO NAJBARDZIEJ PODOBA CI SIĘ W TAKIEJ FORMULE KONKURSU, A CO SPRAWIŁO NAJWIĘKSZY PROBLEM?
Najbardziej podoba mi się to, że każdy może wziąć w nim udział, niezależnie od tego, na jakim etapie się znajduje. Dzięki temu w konkursie była duża różnorodność. Zgłosiło się wielu dobrych zawodników, o których do tej pory nie słyszałem, a od teraz na pewno będę śledził i kibicował. Dostajesz bity, kładziesz jak umiesz, kamerujesz czym możesz i wysyłasz. Proste. I tu dochodzimy do drugiej części pytania, bo to, że bity są narzucone, a na dalszym etapie też tematy, może się okazać obosiecznym mieczem. I właśnie jedyny problem sprawiło mi to, że z niektórymi bitami nie było mi w 100% po drodze.

FINAŁ LIVE: FINAŁ KONKURSU ODBĘDZIE SIĘ NA ŻYWO 2. MARCA W WARSZAWSKIM KLUBIE ISKRA. TRWA SPRZEDAŻ BILETÓW – JAK ZACHĘCISZ WSZYSTKICH NIEZDECYDOWANYCH, ABY STAWILI SIĘ TEGO DNIA W STOLICY?
Nie wiem, jak można być niezdecydowanym wiedząc, jak kozackie koncerty się tam szykują. Więc niezdecydowanym, polecam zapoznać się z rozpiską imprezy.

BEZ TEMATU: OSTATNIE KILKA SŁÓW OD CIEBIE DLA SŁUCHACZY…
Nie rezygnujcie z tego, co sprawia Wam radość, bo życie jest tylko jedno. Chyba, że komuś sprawia radość hejtowanie albo inne gówno, to wtedy lepiej niech znajdzie sobie lepsze zajęcie 😀 Pozdro!

Poniżej utwory, dzięki którym Wolf otrzymał bilet do FINAŁU LIVE w Warszawie: