Tomson zaprasza na finałowy koncert RWP2017: „To będzie niesamowita okazja doświadczyć czegoś niecodziennego

FINAŁ LIVE #RWP2017 | 02.03.2018, WARSZAWA – koncerty: TOP20, Polska Wersja, TPS ZDR, Dudek P56, Rest Dixon37, Ero JWP, Nizioł – zamów bilet!

Wiele miesięcy ciężkiej pracy Organizatorów i Uczestników powoli zmierza do ostatniego etapu, jakim jest finał konkursu RWP2017. Odbędzie się on na żywo w warszawskim klubie Remont. Z 700 Uczestników zostało 20, którzy powalczą o możliwość współpracy z Hinolem, reprezentantem Polskiej Wersji. Ekipa Rap W Polsce oraz Rap News postanowiła zorganizować krótką ‚metryczkę’ przedstawiającą każdego z nich.

Przed Wami Tomson, który po Etapie1 i temacie „Rap w Polsce” dostał się do finału z takich grup, jak Dudek P56 (t: „Najlepsza zwrota”) i Jano PW (t: „Nie widzę przeszkód”).

KTO TY JESTEŚ?
Tomson OKR
 – reprezentuję skład Okrzei Klika, który współtworzę wraz z Pitrem i Bonarem. Pierwszy numer został nagrany w 2010 roku i od tego momentu wydałem dwa solowe Mixtape oraz wiele gościnnych zwrotek w podziemnych projektach.

SKĄD POCHODZISZ?
Tomson: Kamienna Góra, ul. Okrzei, południe Polski, terytorium Dolnego Śląska.

CO U CIEBIE?
Tomson: Kiedy za coś się zabieram, musi być to zrobione najlepiej jak potrafię. Podchodzę do życia z pasją, bylejakość nie wchodzi w grę. Liczy się dla mnie nieustanny progres, rozwój, ciężka praca w drodze do wyznaczonych celów i dbanie o najbliższych. Jedynie przez muzykę potrafię wyrazić się w pełni i zarazem sam siebie zrozumieć, dlatego opisuję przez nią mój świat. Muzyka to też doskonały kanał, przez który mogę dotrzeć do ludzi i właściwie na nich wpłynąć.

DLACZEGO POSTANOWIŁEŚ WZIĄĆ UDZIAŁ W KONKURSIE RWP2017?
Tomson: W konkursie postanowiłem wziąć udział, żeby pokazać się i dotrzeć do szerszej publiki odbiorców.

CO NAJBARDZIEJ PODOBAŁO CI SIĘ W KOLEJNYCH ETAPACH, A CO SPRAWIŁO NAJWIĘKSZY PROBLEM?
Tomson: Największy problem sprawiło mi pisanie pod bity, pod które wcześniej nie sięgałem i nie były w moim stylu, ale jednocześnie to właśnie mi się podobało, bo musiałem wyjść poza schemat i spróbować czegoś nowego, co wiele mi pokazało.

FINAŁ LIVE: FINAŁ KONKURSU ODBĘDZIE SIĘ NA ŻYWO 2. MARCA W WARSZAWSKIM KLUBIE REMONT. TRWA SPRZEDAŻ BILETÓW – JAK ZACHĘCISZ WSZYSTKICH NIEZDECYDOWANYCH, ABY STAWILI SIĘ TEGO DNIA W STOLICY?
Tomson: To będzie niesamowita okazja doświadczyć czegoś niecodziennego. Dla każdego z tych chłopaków niosących słowo ze sceny, Rap jest całym życiem. Zdecydowanie poczujesz to na własnej skórze zjawiając się w klubie Remont w Warszawie 2. marca.

BEZ TEMATU: OSTATNIE KILKA SŁÓW OD CIEBIE DLA SŁUCHACZY…
Tomson: Rap w Polsce ma się dobrze!

Zapisz się do wydarzenia na Facebook’u!

 • ODC. 1 „DROGA DO FINAŁU”: MSD – kliknij!
 • ODC. 2 „DROGA DO FINAŁU”: ZET – kliknij! 
 • ODC. 3 „DROGA DO FINAŁU”: KORAL HJT – kliknij!
 • ODC. 4 „DROGA DO FINAŁU”: ŁYSY – kliknij!
 • ODC. 5 „DROGA DO FINAŁU”: DIABEŁ FBS – kliknij!
 • ODC. 6 „DROGA DO FINAŁU”: KRET FBS – kliknij!
 • ODC. 7 „DROGA DO FINAŁU”: KLIM ZSP – kliknij!
 • ODC. 8 „DROGA DO FINAŁU”: NORRO – kliknij!
 • ODC. 9 „DROGA DO FINAŁU”: ALIEN BSC – kliknij!
 • ODC. 10 „DROGA DO FINAŁU”: KUCHARZ B13 – kliknij!
 • ODC. 11 „DROGA DO FINAŁU”: ŚLIWA – kliknij!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ