fot. Rap W Polsce

Już 2 marca 2019 roku w Warszawie, odbędzie się finał konkursu organizowanego przez Rap W Polsce i rapnews.pl: #RWP2018: Nagraj z Niziołem. Podczas tej imprezy na scenie zagrają jurorzy: Nizioł Szajka/Syndykat, Dixon37, ZDR, Małach/Rufuz, Arczi Szajka, Zbuku i Kacper HTA oraz wszyscy finaliści.

Bilety:
Pula biletów: 30 (wyprzedane) / 40 (wyprzedane) / 50 PLN
Miejsce: Klub ISKRA, Warszawa
Dostępność:
– Tylko i wyłącznie na bramkach (przy wejściu do klubu): 50 PLN
Wydarzenie na FB: ZAPISZ SIĘ!

Wśród 10-tki finalistów znalazł się… LISU NW, którego osobę chcielibyśmy Wam przedstawić.

KTO TY JESTEŚ?
Lisu NW.

SKĄD POCHODZISZ?
Kielce.

CO U CIEBIE?
Rapowo – elegancko! Pracujemy z chłopakami z mojej ekipy „NIE WNIKAJ” nad kolejną płytą. Kończymy zbierać bity, mamy nagrane już kilka kawałków. Gwarantuję, że materiał będzie kozacki. Jeśli chodzi o solowy materiał, na ten moment nie przewiduję go, ale w przyszłości na pewno chciałbym zrobić solo projekt.
Życiowo – różnie. Raz lepiej, raz gorzej – jak u każdego. „Góra, dół, góra, dół” – jak nawijał Paluch. Nie narzekam, idę po swoje.

DLACZEGO POSTANOWIŁEŚ WZIĄĆ UDZIAŁ W KONKURSIE RWP2018?
Hmm… tak ustaliliśmy z chłopakami ode mnie z NW, że w tym roku bierzemy wszyscy udział. Tak też zrobiliśmy.

CO NAJBARDZIEJ PODOBA CI SIĘ W TAKIEJ FORMULE KONKURSU, A CO SPRAWIŁO NAJWIĘKSZY PROBLEM?
Podoba mi się możliwość pokazania się szerszej publiczności w finale w Warszawie, plus opcja nagrania z Niziołem wspólnego numeru.
Mniej spodobało mi się narzucanie bitów, pod które mieliśmy nagrywać, ale nie narzekam. Znałem regulamin, podjąłem rękawice, więc zrobiłem to, co trzeba i chyba wyszło spoko, bo jestem w finale.

FINAŁ LIVE: FINAŁ KONKURSU ODBĘDZIE SIĘ NA ŻYWO 2. MARCA W WARSZAWSKIM KLUBIE ISKRA. TRWA SPRZEDAŻ BILETÓW – JAK ZACHĘCISZ WSZYSTKICH NIEZDECYDOWANYCH, ABY STAWILI SIĘ TEGO DNIA W STOLICY?
Pokażcie mi koncert, na którym zagra taka ekipa artystów jak 2 marca w Warszawie na jednej scenie (Nizioł, Arczi, Dixon37, ZDR, Małach&Rufuz, Kacper HTA, Zbuku)… zapowiada się PRZEKOZACKA impreza, na której dodatkowym smaczkiem będą finały konkursów „Rap w Polsce” i „Bit czyni mistrza”. Kto śledził wszystkie etapy, może sprawdzić finalistów na żywo na scenie. Będzie ogień, zapraszamy!

BEZ TEMATU: OSTATNIE KILKA SŁÓW OD CIEBIE DLA SŁUCHACZY…
Zachęcam wszystkich ludzi do sprawdzania kawałków mojej ekipy „NIE WNIKAJ”, w której rapuję. Znajdziecie nas na Youtube i Facebooku. Niedługo zrobimy duże rzeczy o których usłyszy cała Polska. Około rapowo- w ciągu kilku najbliższych miesięcy otwieramy sklep internetowy „niewnikajshop.pl”, na którym znajdziecie muzykę i odzież NIE WNIKAJ, jak i wszystkich najlepszych marek hiphopowych z Polski.
Polecam ruszyć dupy i zacząć działać, żeby nie zmarnować sobie życia. Zdrówka dla wszystkich dobrych ludzi. Całe życie na zajawce. Kieleckie podziemie ma się dobrze, piona!

Poniżej utwory, dzięki którym Lisu NW otrzymał bilet do FINAŁU LIVE w Warszawie: