Respo zaprezentował właśnie kolejny klip promujący jego solowy album zatytułowany „REST”

  • Jest nim singiel „Pozer”.

Tymczasem Peja oficjalnie potwierdził gościnny udział na krążku rapera, którego premierę przewidziano na 12 lipca.

Myślę, że „Pozer” zaskoczy wszystkich tych, którzy śledzili moje dotychczasowe wydawnictwa – mówi Respo. – Pokazuję w tym kawałku, że czuję się swobodnie naprawdę w różnych stylach muzycznych, bo „muzyka, to nie tylko jeden gatunek jest”  – dodaje muzyk, cytując fragment nowego singla.

Podobnie, jak cała EP-ka „Regenera” oraz poprzedni klip promujący album „REST”, „Pozer” został opublikowany na oficjalnym kanale RPS Enterteyment. Swój gościnny udział na nowej płycie Respo zapowiedział także sam Peja: „…Się kurwa mać tam cały bujał Fonobar…” Piona Respo! Sprawdzajcie materiał ja też wbijam na ten album gościnnie:-) – czytamy na profilu Peja Slums Attack na Facebooku.

Za produkcję wideo klipu 'Pozer' odpowiada Eye One Studio. Do singla 'Respro', obrazek wykonała ekipa dotsite.pl. Wraz z premierą 2giego klipu ruszył preorder albumu 'REST': szwalnia.org/respo/respo-x-aist-rest-preorder

Dla tych, którzy zdecydują się zakupic płytę w preorderze czeka bonus w postaci wlepek Bękarty Formy oraz kodu QR, który umożliwi:
– pobranie instrumentali z płyty 'REST',
– pobranie REGENERA EP w dobrej jakości
– pobranie dodatkowej wersji tytułowego utworu 'REST'

Respo to poznański muzyk i raper związany z zespołami Bękarty Formy, Headwind oraz grupą Upojeni Label. Swój solowy krążek „Rest” nagrał wspólnie z AIST’em – kompozytorem i producentem muzycznym, miłośnikiem muzyki soul oraz jazz, który razem z Respo i Alphą tworzy 3-osobowy skład Bękarty Formy. Płyta „REST” swoją premierę będzie miała 12.07.2017.

Więcej szczegółów można znaleźć na oficjalnym fanpage’u rapera: www.facebook.com/respoprodukcja 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ