fot. @ciociaewaaa_foto

Wydawca: RPS Enterteyment. Współautor: Artur Rawicz. Takie zdjęcie z fragmentem umowy zostało udostępnione w mediach społecznościowych Peji. O co chodzi? Dziennikarz związany przede wszystkim z serwisem cgm.pl – Artur Rawicz, spisze część życiowych perypetii i wiele wspomnień poznańskiego rapera, które następnie zostaną wydane w formie książki.

  • Znamy się kilka dobrych lat. Przez kilka nawet nie gadaliśmy. Od kilku znów gadamy. I wciąż gada nam się dobrze. Zawsze należałem do tych wygadanych. On potrafi słuchać. Rozmówca z niego też świetny i nie mówię tylko o wywiadach dla cgm ale o wszystkim tym co poza Waszym zasięgiem. Ostatnio często mnie odwiedza. Tę umowę podpisaliśmy u mnie w domu. W ten sposób zaprosiłem go do swojego życia. Życia, którego wysłucha i spisze. Być może lub głównie dlatego tak wiele rzeczy, o które mnie pytaliście w licznych komentarzach nie zostało nigdy wyjaśnionych. A pytania podczas wywiadów nie dotyczyły rzeczy, które interesują Was bardziej niż sama muzyka. Rzeczy kontrowersyjnych. Na temat zdarzeń, których wypowiadali się zarówno słuchacze jak i co niektórzy artyści. Rzeczy, których nigdy nie poruszałem papląc na każdym jednym portalu to samo w kółko i w kółko w dodatku za darmoszkę:-) Jak to się mówi słowo zawsze w cenie a sama informacja to już totalna skarbnica – również wiedzy, bo oprócz zrobienia kasy na książce będę miał możliwość (cytując klasyka) opowiedzieć o rzeczach, które nie śniły się fizjologom;) Skoro ma powstać film o Rychu to po pierwsze: za jego życia, po drugie: na podstawie solidnej publikacji. Ten kredyt otrzymał ode mnie Artur Rawicz. Ciekawe od czego zaczniemy:) Dobra koniec karmienia własnej próżności – cytując Artura: chcemy dać Wam opowieść o kolesiu, który jest zjawiskiem. Czeka nas kolejne pół roku intensywnej pracy. – przekazał popularny Rychu

Warto również dodać, że na sklepowych półkach pojawiły się już książki, m.in. o Adamie „O.S.T.R.” Ostrowskim i Tomaszu „Grubson” Iwańcu.