fot. @wigormorwa78

Wigor, czyli jeden z reprezentantów składu Mor W.A., jest obecnie w trakcie pracy i promocji najnowszego solowego albumu „1978”, który zostanie wydany nakładem wytwórni Visioners Label. Aktualnie projekt ten promowany jest przez dwa teledyski, powstałe do takich singli, jak: „Hakuna” (utwór znajdzie się na preorderowej wersji płyty) i „No limit”. Kiedy pojawi się kolejny zwiastun tego albumu? Tego jeszcze nie wiemy.

Jednak z przekazanych przez Wigora informacji wynika, że w trakcie planowania jest klip do numeru, do którego dograli się inni reprezentanci legendarnej warszawskiej formacji – Mor W.A.

  • To się dzieje tu i teraz 😁 Okoliczności są wyjątkowe. Morwa drzewo mocne ma korzenie!!! Planujemy klip do numeru w pełnym składzie. – czytamy w opisie pod jednym z najnowszych zdjęć w social mediach Wigora.

Warto wspomnieć, że Mor W.A. niedawno dograła się na pierwszą wspólną płytę Resta i Kafara – „B.S.N.T.”. Wówczas: Wigora, Łyskacza, Pepera – mogliśmy usłyszeć w ponad 9-minutowym singlu „Style”.

To się dzieje tu i teraz 😁Okoliczności są wyjątkowe.Morwa drzewo mocne ma korzenie!!! Planujemy klip do numeru w…

Opublikowany przez Wigora Mor W.A. Czwartek, 3 października 2019