fot. kadr z klipu "Bandzior"

W listopadzie br. minie rok od kiedy na światło dzienne wyszła najnowsza solowa płyta Buczera, zatytułowana „Freshout”, o której dowiecie się więcej, m.in. z video-wywiadu przeprowadzonego przez rapnews.pl.

Po jej premierze, toruński raper od razu wziął się za nagrywanie kolejnego materiału. Na jakim etapie powstawania jest obecnie „Biały Kruk”? Pod koniec lipca Buczer poinformował wszystkich, że ma już zarejestrowanych 6 utworów, a także wybrane 3 bity na kolejne tracki. Ponadto napisał wiele tekstów oraz zaprosił do poszczególnych numerów pierwszych gości: – Pierwsi goście przybili się i dogrywają gościnki. Kolejni w planachm a jeszcze inni czekają na bit i temat ode mnie. Także dzieje się! Album będzie sztos, to mogę obiecać! – przekazał na Instagramie.

Wczoraj raper opublikował post, a w nim nowe informacje dotyczące nadchodzącego wydawnictwa: – Napisałem kolejne dwa numery na album #BiałyKruk i tak sobie myśle, że to będzie naprawdę DOBRY ALBUM!

Czy jeszcze w 2019 roku odbędzie się premiera 6. solowego krążka Buczera? Sądząc po tempie, w jakim powstaje płyta, można przypuszczać, że raper wypuści ją w nadchodzących miesiącach.