fot. kadr z klipu

Małolat powraca z kolejnym solowym albumem, tym razem za warstwę muzyczną w całości odpowiadał będzie Auer. Mieszanka elektronicznych brzmień cenionego w środowisku producenta – Auera w połączeniu z dosadnymi wersami rapera – Małolata, pozwala doskonale odnaleźć się w obecnych realiach rynku muzycznego.

Raper na płycie „Transfer” w kwestii tekstowej porusza historie, które wcześniej nie wyszły na światło dzienne.

Album jest swego rodzaju powrotem do kultowej już płyty „W pogoni za lepszej jakości życiem” wyprodukowanej w całości również przez jednego producenta – Ajrona. Jak wskazuje sam tytuł płyty oraz singlowy kawałek Małolat stara się nas przenieść metaforycznie do przeszłych czasów jednocześnie przekazując historie na nowoczesnych bitach Auera. Dodatkowo „Transfer” próbuje zwrócić uwagę na różnicę panujące dziś w otoczeniu rapera.

Na płycie gościnnie pojawili się tacy artyści jak Szpaku, Bonson, KPSN, EMAS, Melny.

O tym, że Małolat odnajduje się świetnie na bitach Auera może świadczyć m.in. utwór „Pragniesz” czy też „Antanarywa” nagrany z Pezetem a wyprodukowany w całości przez wyżej wymienionego producenta. Krążek można zamawiać na mymusicshop.pl – premiera zaplanowana jest na 12 kwietnia br.