fot. kadr z klipu „FEFE”

Jeden z najbardziej kontrowersyjnych raperów w Stanach, ogłosił swój powrót na scenę po zwolnieniu z więzienia z powodu rozprzestrzeniania się koronawirusa. W środę (29 kwietnia) raper z Brooklynu zamieścił na Instagramie post, że wróci w przyszłym tygodniu. – Jesteś gotowy? – napisał. 

Post w mediach społecznościowych pojawił się tydzień po tym, jak Tekashi usunął wszystkich obserwowanych na Instagramie i poprosił sędziego o pozwolenie na sfilmowanie teledysku poza jego domem. Zgodnie z dokumentami sądowymi uzyskanymi przez XXL, raper otrzymał zgodę na pracę w domu. 

W postanowieniu podpisanym przez sędziego Paula Engelmayera w dniu 29 kwietnia stwierdza się, że 6ix9inemoże prowadzić działalność związaną z zatrudnieniem poza miejscem zamieszkania, ale w granicach wynajmowanej nieruchomości przez dwie godziny tygodniowo, jednego konkretnego dnia, który wymaga zatwierdzenia przez kuratora sądowego„.

Tekashi może również pracować w piwnicy swojego domu, ale ze względu na urządzenie śledzące GPS, został ograniczony do nie więcej niż ośmiu godzin dziennie z harmonogramem, który zostanie ustalony przez zwolnionego i zatwierdzony przez kuratora sądowego. 

6ix9ine, który również 8 maja obchodzi swoje 24 urodziny, został zwolniony z więzienia 2 kwietnia po tym, jak otrzymał zwolnienie warunkowe w związku z obawami dotyczącymi koronawirusa (raper choruje na astmę, więc jest w grupie ryzyka zakażenia COVID-19).

Po zwolnieniu z więzienia, Tekashi otrzymał pozwolenie na nagrywanie muzyki i powrót do mediów społecznościowych.

Informacja została podesłana przez naszego korespondenta z Nowego Yorku: @bigpolishnyc
Źródło: www.xxlmag.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ