fot. kadr z „Ruff Ryders’ Anthem”

W czwartek (13 sierpnia) – raper z Yonkers, N.Y., ujawnił dobre wieści na swoim Instagramie. W poście wideo, DMX wydaje się być w klubie, tańcząc do swojej piosenki – „Top Shotter”, która pojawiła się na ścieżce dźwiękowej Belly z 1998 roku.

  • Nadchodzi boom… album już wkrótce. – napisał pod postem wideo wraz ze śmiejącymi się emoji. Raper nie podał żadnych szczegółów na temat LP, który będzie jego dziewiątym solowym albumem studyjnym.

W marcu, DMX pojawił się w Quarantine Radio, prowadzonym przez Tory’ego Lanez’a, gdzie poinformował swoich fanów o nadchodzącym projekcie.

  • Jestem w Nashville, pracuję nad albumem. – powiedział Tory’iemu.  

We wrześniu ubiegłego roku, X podpisał nowy kontrakt z Def Jam, wytwórnią, która wydała jego pierwsze pięć albumów, w tym cieszące się uznaniem płyty LP dla studentów pierwszego i drugiego roku: „It’s Dark and Hell Is Hot oraz Flesh of My Flesh” oraz „Blood of My Blood”; oba wydane w 1998.

  • To będzie dla niego dobry rok… o ile Bóg pozwoli. – powiedział Swizz Beatz, który przekazał wiadomość o podpisaniu kontraktu. 
  • Chcę tylko, żeby to się stało, żeby mógł udać się tam, gdzie powinien. – Kontynuował Swizz.

Niestety X poniósł porażkę, kiedy to w następnym miesiącu zgłosił się do ośrodka odwykowego. Od czasu wypisania z ośrodka, DMX był na drodze do ożywienia swojej kariery, a teraz jest gotowy do wydania nowego materiału.

Informacja została podesłana przez naszego korespondenta z Nowego Yorku: @bigpolishnyc
Źródło: www.xxlmag.com

Zobacz koniecznie na YouTube:

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ