fot. kadr z klipu "Tyfy Tyfy"

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, na początku tego tygodnia mieliśmy otrzymać pierwsze informacje dotyczące nowej płyty BonSoul – i tak się właśnie stało!

Za tydzień (17 lipca), wystartuje przedsprzedaż „Restartu”, a także nastąpi premiera pierwszego singla zwiastującego ten projekt. Bonson i Soulpete do utworu, zatytułowanego „Małpi gaj” zaprosili trzech artystów: Rasa z zespołu Rasmentalism, młodego reprezentanta SBM LabelJana-Rapowanie i słynącego z unikatowego stylu – Holaka.

Co będzie zawierała limitowana edycja preorderowej wersji albumu „Restart”? Tego jeszcze nie wiemy, lecz z informacji przekazanych przez wytwórnię Asfalt Records wynika, że będzie ona wzbogacona o wyjątkowe dodatki, które na pewno spodobają się wszystkim kolekcjonerom.

Skład grupy BonSoul tworzą dwie postacie: Bonson – o którym słyszał każdy słuchacz choć minimalnie orientujący się w polskim rapie – oraz Soulpete, czyli jeden z najbardziej aktywnych hip-hopowych producentów w Polsce. Wspólnie nagrali do tej pory cztery bardzo dobrze przyjęte przez fanów płyty. Pierwsze dwie – “Lepiej się witać” i “Lepiej nie wnikać” – to aktualnie rarytasy dla kolekcjonerów. Całe nakłady rozeszły się już w przedsprzedaży prowadzonej bezpośrednio przez samych zainteresowanych.

Autorem okładki jest Pewee3000.

 

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ