fot. kadr z „DNA./HUMBLE.”

Plotki o Kendrick’u Lamar’ze, który opuścił „Top Dawg Entertainment”, aby realizować własne przedsięwzięcia, stały się tak głośne, że sam prezes wytwórni był zmuszony do reakcji. Po plotkach krążących w mediach, że K-Dot rozstał się z „TDE”, aby założyć firmę medialną; prezes „Top Dawg Entertainment” – Terrence „Punch” Henderson, pojawił się na Twitter’ze, aby podzielić się swoimi przemyśleniami.

  • Nie mogę już nawet starać się być tajemniczy i niejasny w moich tweetach… – napisał w pierwszym tweecie.

Następnie Punch powiedział:

  • Plotka rozchodzi się po całym świecie, zanim pojawi się prawda. Lol.

Chociaż w żadnym z tweet’ów nie ma wzmianki o Kendrick’u – większość pojawiła się po rozmowach na subreddit’cie Kendrick’a, w którym znajduje się wyjaśnienie tego, co właściwie dzieje się w „TDE”. Post sugeruje wspomniany wcześniej czynnik, dla którego były XXL Freshman 2011 mógł odejść od wytwórni. Powodem jest „pgLang” – potęga medialna, która obejmuje wytwórnię płytową, studio filmowe i wydawnictwo. 

Post twierdzi również, że artyści z listy zaangażowanych w ‚ppLang” to: Baby Keem, Reggie, Murder District; który podobno zapoczątkował plotki o opuszczeniu „TDE” przez Kendricka; oraz piosenkarz Jorja Smith, który współpracował w przeszłości z Drake’iem i Burna Boy.

Wydaje się, że informacje dotyczące odejścia Kendricka z „TDE” pochodzą z wideo „Antixbound” na Instagramie. Osoba odpowiedzialna za instagramowe konto przeprowadziła transmisję na żywo, twierdząc, że nie jest pewien, czy Kendrick opuścił wytwórnię, a także zaprzeczył, że wierzy w obecne doniesienia.

Wiadomość, że Kendrick Lamar opuścił „TDE”, nie została jeszcze potwierdzona.

Informacja została podesłana przez naszego korespondenta z Nowego Yorku: @bigpolishnyc
Źródło: www.xxlmag.com 

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ