Post-apokaliptyczny klip oSb. Raper nawija o WYJŚCIU Z BLOKÓW

oSb wypuścił pierwszy zwiastun płyty, której premiera odbędzie się w 2021.

- Advertisement -

oSb serwuje pierwszy singiel zwiastujący solowy krążek „Wyjście z bloków”, którego premierę zaplanowano na 2021 rok (konkretnego terminu jeszcze nie ujawniono). Tytułowy numer ostródzkiego rapera powstał we współpracy z producentem – Mario Kontrargument. Jest on nawiązaniem do mrocznych stron miast polskich i angielskich (autor mieszka na stałe w UK – Reading), ale większość życia spędził w Polsce (w Ostródzie).

Do kawałka powstał teledysk, będący autorską animacją w klimacie post-apokaliptycznych scen, za którą odpowiada sam raper.

  • Drogi Słuchaczu, Słuchaczko! Dziś zabieram Cię w podróż po najbrudniejszych zakamarkach ulic, które, gdy tylko się w nie zagłębić, odkrywają swój mroczny klimat pełen przemocy i szemranych sekretów. Blokowiska rosną razem z nami; możemy z nich wyjść, ale one z nas nie wyjdą nigdy. Post-apokaliptyczna wizja świata zawarta w animowanym teledysku odzwierciedla demony dnia codziennego, gdzie metafora życia pół na pół przeplata się ze śmiercią. – czytamy w opisie YouTube.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj profile w mediach społecznościowych: www.facebook.com/Orm3noSbwww.instagram.com/osb_oficjalnie.

fot. mat. pras.

- Advertisement -

Najnowsze newsy

Malik Montana promuje nową organizację – HYPE MMA!

Pod koniec tego tygodnia media społecznościowe zalała tajemnicza grafika, która do tej pory nie...

’W mojej muzyce najbardziej stawiam na emocje i brzmienie': Kto jest pierwszym Młodym Wilkiem 8?

Ruszyła wyczekiwana 8 edycja akcji Popkiller Młode Wilki! Organizatorzy zapowiadają zaprezentowanie "jedenastki przyszłości" i...

CHADA 'DRANIE TAK MAJĄ': Sitek, B.R.O – jak to było z tym refrenem?

"Dranie tak mają" to kawałek Chady, który pochodzi z jego 3. solowej płyty "Jeden...

Kubańczyk nokautował wszystkich, a teraz jest w życiowej formie [VIDEO]

2020 był dla Kubańczyka niezwykle pracowity, ale początek 2021 roku jest również niezwykle gorący...