fot. kadr z klipu „Wunna”

Popularny raper z Atlanty mający na koncie współpracę z takimi wykonawcami, jak: Lil Baby oraz Young Thug, wydaje nowy album w swojej pełnej okazałości. Album „Wunna”, który ukazał się pod koniec minionego tygodnia, stanowi kontynuację debiutanckiego albumu „Drip or Drown 2” z 2019 roku.

Tytułowa „Wunna”, która oznacza „Wealthy Unapologetic Nigga Naturally Authentic”, zawiera, m.in. utwory: „Skybox”, wyprodukowany przez Mike’a Will Will-It oraz „Dollaz on My Head”, stworzony przez Harrisa.

Projekt składa się z 18 utworów, do których dograło się kilku artystów, jak: Thug, Lil Baby, Travis Scott, czy Roddy Ricch

Kiedy spojrzymy na okładkę albumu, ukazuje się nam ilustrowana wersja Gunny jako Leonarda Da Vinci’ego, otoczonego symbolami astrologicznymi. W kwietniu Gunna rozmawiał z XXL i wyjaśnił, że z powodu koronawirusa premiera jego projektu musiała zostać przełożona na późniejszy termin.  

Podczas wywiadu z Rolling Stone, raper powiedział, że większość jego albumu została nagrana w ciągu trzech tygodni podczas wizyty na Jamajce. Uznaje relaksującą wyspę za miejsce, w którym narodziła się cała koncepcja i lista utworów.

  • Poleciał na Jamajkę pod koniec ubiegłego roku, gdzie nagrywałem tam przez około trzy tygodnie. Właśnie tam wymyśliłem cały tytuł „Wunna” i większość piosenek na album. – powiedział signee z 300 Entertainment.

Lista utworów:

1. „Argentina”
2. „Gimmick”
3. „MOTW”
4. „Feigning”
5. „Dollaz on My Head” – ft. Young Thug
6. „Addys” – ft. Nechie
7. „Skybox”
8. „Wunna”
9. „Blindfold” – ft. Lil Baby
10. „Rockstar Biker and Chains”
11. „Met Gala”
12. „Nasty Girl/On Camera”
13. „Cooler Than A Bitch” – ft. Roddy Ricch
14. „I’m on Some”
15. „Top Floor” – ft. Travis Scott
16. „Don’t Play Around”
17. „Do Better”
18. „Far” – ft. Young Thug

Informacja została podesłana przez naszego korespondenta z Nowego Yorku: @bigpolishnyc
Źródło: www.xxlmag.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ