Popularni niemieccy raperzy u Sentino. Pisali „jeba* cię szmato”, będą „król Sentino”?

Sentino zakończył 2021 rok 4. płytami. Jak otworzy 2022?

„Aporofobia” to kolejny projekt, który wyjdzie spod ręki Sentino. Zatem spokojnie można już podsumować fakt, że łącznie w 2021 roku wyszły 4 projekty lidera Sicarios: „Czary mary”, „Fenix”, „King Sento” i „EPilog”. Choć nie można zapomnieć również o wydaniu trylogii „Zabójstwo liryczne”. Kiedy można spodziewać się nowego albumu?

SPRAWDŹ TO: Oliwka Brazil ostro odpowiada na oskarżenia: „Chyba się zgodzicie, że je*ać takich ludzi…”

Sentino podczas LIVE na Instagramie, a często korzysta z tej opcji, przekazał wieści odnośnie „Aporofobii” nagranej w 24 godziny. Ujrzy ona światło dzienne na początku 2022 roku.

  • (…) Także będę chciał za chwilę widzieć jak się pojawi Farid Bang, Schwesta Ewa, Samra itd. Ci sami ludzie, którzy teraz piszą: „je*ać cię szmato”, będą pisać: „król Sentino, tylko król Sentino”. – ujawnił.

Ponadto, Sentino traktuje to, co dzieje się wokół niego, jako nowy początek.

  • Pamiętam jak to było 4 lata temu jak przez pomówienia, krzywe gadki na mój temat byłem skreślony, to pokazałem na ile mnie stać. Że byłem w stanie wrócić na swoje miejsce i dopiero zaczynamy. Ja się nie spinam, mamy dużo czasu. Robię sobie muzykę, mam wystarczająco pieniędzy, żeby cały czas napier*alać, ale nie będę robił jakiś idiotycznych inwestycji. – dodał.

Weteran polskiej rap sceny – Red, już w najbliższy czwartek pojawi się na żywo w Rapnews Studio. Zapewne będzie okazja porozmawiać nie tylko o samej muzyce, bowiem wokół Reda dzieje się sporo na różnych innych frontach. WEJDŹ na YouTube i zostaw kciuka w górę!

fot. @sentinobln

Reklama na portalu? Produkcja video? Lokowanie produktu? Promocja Twojej muzyki?

Napisz do nas: redakcja@rapnews.pl

Najnowsze newsy

Popek wytatuował głowę. Najpierw płacze, potem wybucha agresją! [VIDEO]

Popek jest znany ze swojego kontrowersyjnego wizerunku i takich też ruchów. Teraz ponownie postanowił...

Dudek P56 w Alei Gwiazd! Raper wyróżniony, otrzymał własną gwiazdę

Dudek 56 otrzymał swoją gwiazdę w Alei Gwiazd budowanej wzdłuż Słonecznej Promenady przy kultowej...

Ruskiefajki pracuje nad drugą solową płytą. Wiemy, kiedy wyjdzie!

Ruskiefajki zadebiutowała albumem "Gejsza", który ukazał się w 2022 toku. Dokładniej, miało to miejsce...

Bibič „BALKAN” – powrót rapera, nowy klip. Długa przerwa – jakie plany na 2024?

Po kilku miesiącach przerwy na scenę powraca nie kto inny, jak Bibič. To były...

NOKAUT! Popek przegrał po 27 sekundach – raper komentuje po walce w GROMDA [VIDEO]

Popek zmierzył się w swojej debiutanckiej walce na gołe pięści w federacji GROMDA. Jego...

KęKę „Start” – raper wrócił. Mamy klip i start sprzedaży preorderów

KęKę wypuścił pierwszą odsłonę swojego najnowszego solowego albumu. Właśnie dowiedzieliśmy się, jaki będzie nosił...

Kizo i Bletka z podwójnym diamentem za „TAXI” 

Utwór "TAXI" wydany przez Kizo i Bletkę osiągnął status podwójnego diamentu i został najczęściej...

Syn Bonusa RPK z solowym albumem. Kubańczyk i Kizo w klipie Dobrego Dzieciaka!

Dobry Dzieciak zadebiutował na płycie "Uwolnić Bonusa", ale… to nie koniec jego działań! Właśnie...

Major SPZ, Kazior, Zdechły Osa u Magiery! Klip „NEONY” już na YouTube

Magiera prezentuje nowy, autorski singiel. Niespełna kwartał po premierze utworu „Serce”, stworzonego wraz z...
bashh obudź się