Kolejny hitowy pojedynek na gali KSW z udziałem Popka? Przeciwnikiem może być  Tomasz „Strachu” Oświeciński

6. stycznia na fanpage znanego portalu MMARocks.pl pojawił się „fanowski plakat”, gdzie w głównej roli wystąpili Popek oraz… „Strachu”, czyli Tomasz Oświeciński – znany aktor z serii filmów Pitbull: „A co powiecie na taką walkę?” – widnieje pytanie.

Już w połowie listopada Strachu rzekł, iż pojawiły się opcje debiutu: „Dostałem propozycje z trzech federacji i rozważam. To jest pociągające, bo każdy z facetów chciałby się sprawdzić. Niektórzy faceci trenują latami i marzą o tym żeby wystąpić, a ja dostałem propozycję„.

Popek jest już po przegranym debiucie w Federacji KSW z Mariuszem Pudzianowskim i co ciekawe, nie było to jego ostatnie starcie, ponieważ już szykuje się do kolejnego pojedynku. Czyżby na gali zorganizowanej na Stadionie Narodowym, bo takowa ma się tam odbyć, czeka nas walka gwiazdy Gangu Albanii z barwną postacią Pitbulla?

11 KOMENTARZE

  1. Hejterzy wyjdzcie wytrzymajcie 10sekund kozaki w pisaniu bzdur to ciezki sport i niejeden by sie po bombie osral mam nadzieje ze dojdzie do walki :) Szacun dla każdego wojownika co podejmie walkę

  2. Śmiejecie się, śmiejecie ale ja myśle ze Tomek wygra. W przeciwieństwie do burneiki ma on jakiś background w sportach walki, (trenował/trenuje) judo. Był także prowadzącym, ekspertem, i komentatorem w programie o MMA 1 na 1 walka na style, wiec wiedzy ma tez dużo a i zasób technik napewno większy od popka. A o fizykę, sile i kondycję to nie ma co się martwić, jest od wielu lat na diecie sportowca i taki tryb życia prowadzi, biega i dużo ćwiczy na siłowni, jednak nie jest przy tym przeładowany jak burneika, gdyż jest wyższy i przy tym 20 kg lżejszy.

  3. Popek wygra dużo trenuje przestał ćpać i da rade z tomkiem
    Wieżę w ciebie popek

ZOSTAW ODPOWIEDŹ