fot. Katarzyna Krempińska Photography

Wczoraj (23.03.) odbyła się gala KSW 47, podczas której zmierzyli się, m.in.: Mariusz Pudzianowski i Szymon Kołecki (wygrał mistrz olimpijski w podnoszeniu ciężarów). Przed ich pojedynkiem, otrzymaliśmy bardzo ciekawe informacje… Podobno Popek powróci do walk w klatce!

Jak do tej pory raper sobie tam radził? Zwyciężył w pojedynku z Robertem Burneiką, natomiast musiał „przełknąć” gorzki smak porażki z: Erko Junem, Mariuszem Pudzianowskim i Tomaszem Oświecińskim. A z kim teraz przyjdzie mu się zmierzyć? Doszły nas słuchy, że organizatorzy gal KSW planują, aby Popek zmierzył się z… Krystianem Pudzianowskim – bratem Mariusza Pudzianowskiego.

Sam Mariusz Pudzianowski odniósł się do tego tematu: – Nie zdementuję tego. Jest coś na rzeczy… Krystian przychodzi na treningi i mi pomaga. Waży 110 kg i jest dosyć silny. Przydał się w moich przygotowaniach. Starczało mu siły na minutę, czy półtorej – na chwilę obecną. Pewnych etapów się jednak nie da przeskoczyć. Trzeba zrobić trening, odpocząć i czekać, aż to przyjdzie. Wiem to po sobie. Automatyzmów nabywa się przez lata.

Całą wypowiedź Pudziana znajdziecie w poniższym filmiku:

A Wy, jak sądzicie? Czy dojdzie do tej walki? Na kogo stawiacie?!