fot. kadr z klipu „Vegas”

Jeden z amerykańskich portali – Noisey, zdecydował się przybliżyć wszystkim czytelnikom i widzom postać Popka. Powstał ponad 17-minutowy reportaż o nazwie „The World’s Wildest Rapper | Gangsta Rap International – Poland”.

To właśnie Popek został uznany za jednego z najbardziej szalonych raperów na świecie. Materiał okazał się wielkim sukcesem, bowiem uzyskał już ponad 9 milionów odsłon w serwisie YouTube.

Raper w najnowszej rozmowie z Imponderabilia |zobacz całość!| stwierdził, że po tym programie odezwało się do niego wielu znanych artystów z amerykańskiego rynku muzycznego.

  • Tworząc płytę z okazji mojego 20-lecia scenicznego będę skupiał się na gościach z zagranicy, bo Polskę przerobiłem całą wzdłuż i wszerz. Nagrywałem z każdym. Chcę przenieść Amerykę do Polski, czyli jak pojadę do Los Angeles, nagram tę płytę, to będę starał się zapraszać jakichś zajebistych artystów stamtąd, i robić z nimi collabo. – przekazał.
  • Chcę pójść na inny rynek, chcę pójść na amerykański rynek, bo Polska już jest dla mnie za ciasna. Po tym filmiku, który wyszedł „The World’s Wildest Rapper” dostałem tyle ofert współpracy, że moja morda strasznie podoba się na amerykańskim rynku. Jest tam dla mnie miejsce. – dodał.

Jak myślicie, którzy artyści ze Stanów Zjednoczonych odezwali się do Popka z prośbą o współpracę?

7 KOMENTARZE

  1. Tekashi69 ft. Popek, Bosaki, Pomidor, Oskar Pan Pam- Jubilat Intetnazionale XD

  2. Popek to przyjaciel mojego wujka dlatego dał mojej kuzynce bilet za darmo na jego koncert

  3. 90%polskich MC to sprzedawczyki i oszuści.Wciskają małolatą kity i biorą za to hajs.Na lamusach się zarabia

ZOSTAW ODPOWIEDŹ