fot. kadr z klipu "Szczerze"

Od zapowiedzi nowego projektu minęło raptem kilka miesięcy, a Pono już wraca z kolejną wizją. Tym razem będzie naprawdę grubo! Właśnie rusza preorder kolekcjonerskiego wydania albumu “Wizjoner” pod zupełnie nowym szyldem – Visioners Label. Wraz z reedycją płyty, do rąk fanów trafi “Pono Szczerze” – książka będąca dokumentacją wszystkich najważniejszych momentów, które doprowadziły do powstania tego wyjątkowego projektu.

W ciągu przeszło dwudziestu lat istnienia na polskiej scenie hip-hopowej udało mu się uzbierać sporo perełek wydawniczych. Jednak jednym z najważniejszych albumów Pono była stosunkowo świeża produkcja pod znaczącym tytułem “Wizjoner”. Czemu właśnie ten krążek był tak istotny w jego karierze? Bo był początkiem nowego etapu, który jak mówi Rafał “trwa do dziś i ciągle ewoluuje”. Z kolejnej wizji artysty powstał label Visioners – “z jednej strony to marka, a z drugiej inicjatywa, u podstaw której leży uświadomienie odbiorcom, że nie dzielimy rapu na starą i nową szkołę, tylko na dobry i zły”.

Pierwszym dzieckiem Visioners jest reedycja albumu “Wizjoner”. Jej sprzedaż właśnie ruszyła na oficjalnej stronie labelu. Na fanów ikony polskiego rapu czekają 3 wyjątkowe kolekcjonerskie sety:

WIZJONER SET #1:
– winylowe wydanie albumu “Wizjoner” – wersja limitowana;
– winylowe wydanie albumu „Pono i Wizjonerzy” – wersja limitowana;
– wydanie CD albumu “Wizjoner” – wersja limitowana;
– wydanie CD albumu „Pono i Wizjonerzy” – wersja limitowana;
– płytę CD z singlem “Szczerze” – wersja limitowana;
– książkę, w której przeczytacie o moich wizjach – tych zrealizowanych i tych, które dopiero przed nami;
– autograf PONO z dedykacją;
– teksty wszystkich utworów z obu płyt;
– czapkę Visioners Label;
– limitowany box PONO WIZJA;
– numerowany certyfikat autentyczności Forin Limited ™;
WIZJONER SET #2:
– winylowe wydanie albumu “Wizjoner” – wersja limitowana;
– winylowe wydanie albumu “Pono i Wizjonerzy” – wersja limitowana;
– czapkę Visioners Label;
– autograf PONO;
WIZJONER #PONO SZCZERZE:
– wydanie CD albumu “Wizjoner”;
– wydanie CD albumu „Pono i Wizjonerzy”;
– płytę CD z singlem “Szczerze”;
– książkę, w której przeczytacie o moich wizjach – tych zrealizowanych i tych, które dopiero przed nami;
– teksty wszystkich utworów z obu płyt.

Nie bez przyczyny w każdym z tych wydań znajduje się zarówno “Wizjoner” jak i “Pono i Wizjonerzy”. Drugi z albumów jest realizacją wizji Pono na wspieranie młodych raperów. To kolejny z fundamentów Visioners Label. Działalność społeczna rapera nabierze także nowego kształtu w postaci stowarzyszenia, które już niebawem zostanie powołane do życia. To kolejna, po fundacji Hej Przygodo i Bielańskiej Akademii Rapu, inicjatywa społeczna Pono.

Oczywiście Rafał Poniedzielski – to nie samotny jeździec. Na Instagramie @visionerslabel będzie można zobaczyć, którzy raperzy dołączają do składu i co ciekawego szykują. Nowe płyty – to już oficjalne. Informacje o datach ich premier będą ogłaszane w niedalekiej przyszłości. Jednak już teraz chłopaki zapraszają na oficjalny profil Labelu. Warto obserwować, co się tam będzie działo, bo pod koniec czerwca wciągnie was Wir Wydarzeń.

Preorder kolekcjonerskich reedycji startuje 17.06.2019 za pośrednictwem strony www.visioners.pl Ceny od 59 zł.