fot. @wigormorwa78

Wigor, członek legendarnej warszawskiej formacji Mor W.A., ujawnił niedawno kolejną informację dotyczące swojej solowej płyty, zatytułowanej „1978”. Z wieści przekazanych na Instagramie wynika, że na projekcie pojawi się około 25 gości!

  • Dzisiaj mogę już powiedzieć, że na moim nowym albumie znajdziecie około 25-ciu różnych gości, nie licząc producentów. – napisał Wigor w social mediach.

Album „1978” zostanie wydany nakładem wytwórni Visioners Label. Na tę chwilę jest on promowany przez dwa video-single: „Hakuna” z 2018 roku (pojawi się w wersji preorderowej) oraz „No limit”.

Korzenie Wigora to przywilej, a zarazem ogromna odpowiedzialność wobec wymagań  słuchaczy pamiętających złotą erę polskiego rapu. Już teraz wiadomo, że nadchodząca premiera „1978” będzie ukłonem w stronę bardziej doświadczonych słuchaczy, a nowi znajdą na niej niezłą dawkę nowoczesnych patentów, m.in. dzięki zaproszonym gościom. – „1978”, to mój solowy album, na którym nie zabraknie nowoczesnego spojrzenia oraz klasycznych numerów. Na płycie pojawi się wielu ciekawych producentów, DJów oraz raperów. Artystów, z którymi do tej pory nie pracowałem. – podkreślił warszawski raper.

Jak myślicie, kto dograł się na ten krążek? Macie swoje typy? Piszcie w komentarzach!