fot. kadr z klipu

„Nieważne skąd” to oczekiwany przez wszystkich fanów klip Bonusa RPK! W numerze, który promuje album „Bloków Rezydent” – gościnnie pojawili się reprezentanci składu 102 Boyz: Kkuba i Duke oraz Inoffiziell Goldenboy. Bit do tego singla przygotowali: Worek & WOWO, który zajął się również brzmieniem całości.

Ostatnio reprezentant Ciemnej Strefy uzyskał drugą w swojej muzycznej karierze złotą płytę |info!|.

Po bardzo dobrze przyjętym albumie Bonusa RPK „TECHNIK PASJONAT”, niecały rok później przychodzi moment na kolejny projekt, który nosi nazwę „BLOKÓW REZYDENT”. Powyższy album jest połączeniem dwóch światów, oldschoolu oraz nowoczesnego brzmienia, także nie zabraknie na nim klasycznych numerów jak i świeżych trapowych produkcji.

Za warstwę muzyczną w/w płyty odpowiada szereg znakomitych producentów takich jak, m.in.: WOWO, Małach, Newlight$, Flame i Worek. Nie zabraknie też kooperacji z takimi artystami, jak: Paluch, Kaczy, Kękę, ReTo, Nizioł, Eldo oraz Onar. Jednak oprócz wielu raperów z mainstremu, na płycie będzie można posłuchać graczy z podziemnej sceny.

Cały materiał owiewa poważne życiowe tematy, jak i bengery, które z pewnością będą towarzyszyć Wam na nie jednym grubym melanżu. Każdy kto śledzi dotychczasową twórczość Bonusa RPK, na pewno nie zawiedzie się stylistyką oraz brzmieniem tego albumu. Stary dobry Bonus idący z duchem czasu, przygotował dla Was kilkanaście utworów, których nie może zabraknąć w Waszych sprzętach audio.

Album można zamówić na: preorder.pl.