fot. @ciociaewaaa_foto

W najbliższy weekend, Jano i Hinol pojawią się w kolejnych dwóch polskich miastach, gdzie zaprezentują swój muzyczny repertuar zarówno z solowych, jak i wspólnych płyt. Polska Wersja aktualnie promuje tegoroczny album Jana, zatytułowany „Inna wizja”, który ujrzał światło dzienne w maju.

Swoje największe hity (w składzie: Jano, Hinol, DJ Lem, BRZ) zagrają w piątek (25.10) w Suwałkach i w sobotę (26.10) w Bydgoszczy.

  • 25.10.2019, Suwałki (klub 3 METRY pod ziemią)
    Wydarzenie na FB: dołącz!
    Bilety: goingapp.pl, wszystkie salony Empik.
  • 26.10.2019, Bydgoszcz (Estrada StageBar)
    Wydarzenia na FB: dołącz!
    Bilety: goingapp.pl, punkty stacjonarne (szczegóły na Facebooku).

Trasa koncertowa Polskiej Wersji jest objęta patronatem portalu rapnews.pl. Zapraszamy!

View this post on Instagram

W najbliższy weekend, Jano i Hinol pojawią się w kolejnych dwóch polskich miastach, gdzie zaprezentują swój muzyczny repertuar zarówno z solowych, jak i wspólnych płyt. Polska Wersja aktualnie promuje tegoroczny album Jana, zatytułowany "Inna wizja", który ujrzał światło dzienne w maju. Swoje największe hity (w składzie: Jano, Hinol, DJ Lem, BRZ) zagrają w piątek (25.10) w Suwałkach i w sobotę (26.10) w Bydgoszczy. Bilety dostępne są na: goingapp.pl. Trasa koncertowa Polskiej Wersji jest objęta patronatem portalu rapnews.pl. Zapraszamy! ➡ #polskihiphop #polskirap #rapwpolsce #polishrap #rapnews #rapnewseu #rapnewspl #hiphoplife #hiphop #rap #socialmedia #news #poland #polska #muzyka #music #polskawersja #janopw #hinolpw #mitch #trasakoncertowa

A post shared by RAPNEWS.PL (@rapnewspl) on