Trwają prace nad trzecią płytą Polskiej Wersji, która powstanie w nowym studiu

Kilka dni temu Hinol w rozmowie z rap-news.eu ujawnił, iż pracuje z Jano nad trzecią płytą Polskiej Wersji. Co ciekawe, oprócz tworzenia nowej płyty, swój czas poświęcają na budowanie własnego studia nagrań: „póki co budujemy studio, nasz taki drugi domek, w którym będziemy siedzieć i pracować nad płytami, więc myślę, że niedługo posypią się numery na grubo”. „Już kupujemy sprzęt, w środku już mamy zrobione ekrany wyciszające. Będzie to stricte nasze, w wynajmowanym lokalu” – dodaje.

Warszawski raper został również zapytany przez gospodarza cyklu rozmów – Szamana o to, czy mają już pomysły na nowe kawałki?: „teraz jest zupełnie inaczej. Ja stawiam na spontan, wtedy zawsze powstają najlepsze kawałki i po prostu będziemy siedzieć w tym studiu, i jak nam jakiś bit przypasuje to wymyślimy temat, jak np. <<Jestem Jaki Jestem>>, czy <<Kombinatoryka>>„.

Na tę chwilę Polska Wersja ma na swoim koncie dwa legalne albumy: „Powrót do przeszłości” (2013 rok, wydawca: Pro Rec) oraz „Notabene” (2016 rok, wydawca: District Area).

Cała rozmowa poniżej (subskrybujcie kanał Youtube: RAP NEWS – WEJDŹ!!!):

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here