fot. @ciociaewaaa_foto

Zostały dwa tygodnie do premiery 2. tegorocznej płyty Kaliego zatytułowanej „Droga koguta”. O projekcie wiemy niewiele, ale coraz więcej. Znajdzie się na nim 11 utworów, w których po raz kolejny mieszają się doświadczenie i uliczny sznyt krakowskiego rapera ze „świeżym uchem” Flvwlxssa. Warstwa muzyczna jest inspirowana kulturą wschodu i dźwiękami orientu, łącząc w naturalny sposób sample rodem z chińskich filmów z nowoczesnymi podziałami perkusyjnymi i mocą 808.

W związku z trwającą promocją, Kali postanowił zorganizować wyjątkowy konkurs. Na czym on polega? Poniżej prezentujemy jego treść:

  • UWAGA! KONKURS! Na widocznym plakacie umieściłem wizerunki zwierząt, przypisanych do znaku chińskiego zodiaku raperów, którzy udzielili się na albumie „Droga Koguta”. Każde zwierze dostało atrybut bądź cechę rapera, którego przedstawia. Waszym zadaniem jest podanie pseudonimów raperów ukrytych pod postaciami zwierząt. Małpa, Wąż, Wół, Koń, Owca, 2 Psy i Szczur. Kogut to ja. Czyli Kali-Kogut itd. Podpowiem, że pomoże Wam stosowny kalkulator dostępny w sieci. – napisał raper w mediach społecznościowych.

Do wygrania jest pakiet płyt i gadżetów. Konkurs nie trwa długo, ponieważ kończy się w sobotę (07.12) o godzinie 17:00. Jakie jest według Was prawidłowe rozwiązanie tego rebusu? Dajcie znać w komentarzach.

View this post on Instagram

UWAGA! KONKURS! Na widocznym plakacie umieściłem wizerunki zwierząt, przypisanych do znaku chińskiego zodiaku raperów, którzy udzielili się na albumie „Droga Koguta”. Każde zwierze dostało atrybut bądź cechę rapera, którego przedstawia. Waszym zadaniem jest podanie pseudonimów raperów ukrytych pod postaciami zwierząt. Małpa, Wąż, Wół, Koń, Owca, 2 Psy i Szczur. Kogut to ja. Czyli Kali-Kogut itd. Podpowiem, że pomoże Wam stosowny kalkulator dostępny w sieci. Pierwsza prawidłowa odpowiedz zostanie nagrodzona ultra pakietem DK czyli CD DK+Tshirt DK+Kominiarka. Dorzucę jeszcze INFINITY81. Gratis. Rozwiązanie konkursu jutro o 17 kiedy ujawnię listę gości albumu Droga Koguta. Czekam! Powodzenia! 😂 Edit: Nagrody będą 2 dla Insta i FB Liczą się tylko odwiedzi z komentarzy. Nie sprawdzam priv. Liczy się jedna, pierwsza odpowiedz.

A post shared by Marcin "Kali" Gutkowski (@k4lion) on