fot. @ciociaewaaa_foto

Trwa charytatywna akcja #hot16challenge2, która jest aktualnie na świeczniku całej Polski. W gronie artystów, którzy wzięli w niej udział znalazł się Paluch. Jego zwrotkę znajdziecie na rapnews.pl.

Co sądzi o projekcie zainicjowanym przez Solara?

  • Fajnie, że to wystartowało. To tło charytatywne, na dzień dzisiejszy, bierze górę nad wartością artystyczną tego przedsięwzięcia. Pierwsza edycja dała możliwość promocji wielu raperom, pokazania się. Teraz wystartowało to z bardzo wysokiego „C”. Od początku zostali nominowani bardzo mocni raperzy. Ja również byłem nominowany na początku, trochę mi to zaburzyło tryb dnia. Trzy dni zabrało mi zorganizowanie tego, bo musiałem wybrać bit, napisać, nagrać to wszystko z video, wrzucać… – mówi w rozmowie z Yurkosky’m Paluch |zobacz!|.
  • Dla mnie rapujący prezydent to jest kur* żart, rapujący Korwin-Mikke to jest żart. Politycy w ogóle nie powinni brać udziału w akcji charytatywnej, w której zbieramy pieniądze na szpitale, które są za pieniądze państwowe. To jest jakiś absurd. (…) Wypier* od tego czegoś. Nie kumam tego. – dodaje.

Poznański raper przekazał również, że nie rozumie niektórych nominacji, ale podobały mu się wykonania takich artystów jak, m.in.: Pawła Domagały i Dawida Podsiadło.

  • To jest dobre. Słuchasz tego, ci goście są muzykami. Jest to zajebiście zaśpiewane, zagrane, z jakimś pomysłem i to jest fajne.

Popieracie wypowiedzi Palucha?

2 KOMENTARZE

  1. paluch się nie powinien przypierdalać do Korwina tylko bardziej do solara który nie zadbał o to aby wyznaczać jakieś standardy i zaznaczyć jak to ma wyglądać.. potem są właśnie takie kwiatki że coś się wymyka się spod kontroli ale faktycznie to powinno zostać tylko w gronie artystów

  2. W czym on widzi problem? Ta cała akcja ma na celu uzbieranie jak największej ilości pieniędzy. Jeśli politycy sprawiają, że sympatyzujące z nimi osoby wpłacają kasę – TO ROBIĄ DOBRĄ ROBOTĘ, TAK SAMO JAK I ON. Prawda jest taka, że w tych czasach raperem może być każdy i ci cali „Mocni raperzy”, nie będą jedynymi którzy wykąpią się w blasku chwały.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ