fot. mat. pras.

Do premiery kolejnego albumu Rahima i Fokusa pozostało zaledwie kilka tygodni. Dziś (26.04) grupa potwierdziła kolejnego po Guralu gościa, który udzieli się na płycie „REnesans”. Będzie nim Kleszcz. Na MaxFloRecTV trafił jego numer pt. „Łeb jak sklep”. Utwór pochodzi z krążka „Czerń i biel”

W sieci pojawiła się właśnie ostatnia nieopublikowana dotychczas pozycja z „Czerni i bieli” Kleszcza. Tym samym na MaxFloRecTV dostępny jest już pełen odsłuch albumu. W utworze „Łeb jak sklep” gościnną zwrotkę, podobnie jak w „Dużo nie wiem”, położył Rahim. Za produkcję numeru odpowiada Viktor V.

„Czerń i biel” Kleszcza to 3. wydany pod szyldem MaxFloRec krążek artysty, po nagranych z DiNO „HorRYM JESTem” oraz „Cyrku na qłq”. Album dostępny jest m.in. w MaxFloSklepie. Tam też zamawiać można w przedsprzedaży „REnesans”, czyli 5. wydawnictwo Pokahontaz: maxflosklep.pl.

Od dziś wiadomo, że jako 2. po donGURALesko zaproszenie do współpracy przy tym krążku przyjął Kleszcz. Już teraz trwają prace nad wspólnym klipem artystów.

TELEDYSK: Pokahontaz ft. DGE „Średniowiecze” – sprawdź!

Jeszcze przed majówką fani Pokahontaz mogą spodziewać się niespodzianki od grupy. Bądźcie czujni i obserwujcie kanał MaxFloRecTV.

Tekst: Anna Grabowska (MaxFloRec)