„Podduszanie, klapsy i moja galanteria” – 10 rapowych numerów o seksie

Za nami Międzynarodowy Dzień Seksu

Wiecie co wczoraj był za dzień? Szybkie spojrzenie w kalendarz świąt nietypowych i stało się jasne, że minął Międzynarodowy Dzień Seksu. Zebraliśmy 10 numerów poświęconych tej tematyce, które – jeśli przegapiliście wczorajsze święto – pozwolą wam lepiej wczuć się w jego klimat. A wśród nich jak się domyślacie znalazło się miejsce i dla Oliwki Brazil, i dla PRO8L3Mu, a nawet dla Słonia czy Rogala DDL.

Wyślij swój kawałek do 3. edycji Nowej Legendy, nawiń na żywo w Rapnews Studio

Zobacz listę kawałków – poniżej:

1. PRO8L3M – Na audiencji

Oskar wie jak okiełznać język polski i wie jak uplastycznić wszystkie tematy jakich podejmuje się na bicie. W temacie seksualności opowiadał o tym już w „Tori Black”, gdzie wspominał Monikę Brodkę oraz na tracku „VHS”. Najmocniejszym punktem w temacie seksualnych uniesień jest utwór „Na audiencji”. A jego najlepszym podsumowaniem będzie, że Oskar stwierdził, że jego partnerka przed upłynięciem wieczoru jeszcze nie wiedziała czym jest dobry seks. Niech nie dziwi, że by obejrzeć klip na YT jest od 18 lat.

2. Pezet & Wdowa – Niegrzeczna

15 lat temu słuchaczy rapu poruszył dialog między Pezetem a Wdową, którzy jako podmioty liryczne wzajemnie zachęcają się do zdrady. Jak się okazało, początkowo ten numer miał pojawić się nie na materiale Pezeta – „Muzyce rozrywkowej”, a na „Braggacadabrze” Wdowy.

  • Ten utwór miał wejść na moją płytę z Szogunem, która miała wyjść w 2006 roku. Zaprosiłam do niego Pezeta, a on powiedział, że się dogra, ale pod warunkiem, że oddam mu ten numer na jego płytę. Strasznie byłam wtedy zła, ale kim byłam, żeby odmówić. Po latach nie żałuję, bo na mojej płycie odsłuchałoby go jakieś x milionów mniej ludzi – mówiła Wdowa.

3. Słoń – Ssij go

Najbogatszy skład w dzisiejszym zestawieniu o dość sugestywnym tytule. Słoń zebrał w numer z „Chorych melodii” dwóch kompanów: Rycha Peję oraz Gandziora. Stylistyka horrorcore’u jaką zasłynął Słoń sprzyja wulgarnej nawijce, w której nie ma miejsca na romantyczne wyznania miłości. Ten utwór można by wrzucić na PornHuba z tagiem hardcore.

4. DJ Buhh – Jesteś Taka

Tede ma na tyle bogatą dyskografię, że musiał się w niej znaleźć numer poświęcony tematyce seksualnej. Oczywiście znajdziemy ich kilka, ale postanowiliśmy wybrać utwór, w którym jako DJ Buhh podkreślił swoje preferencje dotyczące partnerki: „nie musi być piękna, byle była chętna – do mojego pręta zawsze coś się przypęta„. Raper podkreśla, że jego gust jest bardzo szeroki: lubi zarówno małolaty i dziewice, jak i młode matki i dojrzałe kobiety.

5. Rogal DDL – Chcesz się ruchać

Wszyscy fani ulicznego rapu wypatrują powrotu Rogala DDL i chociaż w najbliższym czasie się na to nie zanosi, raper zostawił spory dobytek, który pozwala uleczyć tęsknotę. Wśród nich utwór, w którym raper deklaruje swoje podejście do spraw łóżkowych i jest ono dość spójne z resztą twórczości. „Oddajesz mi wszystko, nie mogłaś lepiej trafić , podnieca mnie, że podnieca cię to, jak się dławisz” – rapował Rogal.

6. Żabson – Seksoholik

Okazuje się, że informacje zawarte przez Żabsona w numerze „Seksoholik” nie były zwykłym flexem. Podczas wizyty w programie Kuby Wojewódzkiego szef Internaziomali potwierdził, że coming out w numerze nie był jedynie dowcipem, a faktycznie przyznaniem się do nałogu. Nic dziwnego, skoro raper nawijał: „trzecia w nocy jest – mój telefon dzwoni, to jedna z moich eks albo jedna z twoich

7. Oliwka Brazil – Big Mommy

W zestawieniu na temat numerów poświęconych stosunkom seksualnym nie może zabraknąć głośnej skandalistki, Oliwki Brazil. W końcu podopieczna Smolastego zdołała w bardzo krótkim czasie przebić się do świadomości masowego słuchacza, zaliczając po drodze wyróżnienia w postaci złotych płyt. Sekret jej sukcesu? „Je*ać psy jak ZillaKami, znowu świecę cyckami – tamte ku*wy jadą z palca pod moimi zdjęciami„.

8. Peja – Tak bardzo chcę

Nic nie działa na wyobraźnię jak kontrast. Wie o tym dobrze Peja, który rozpoczyna wspomniany numer wersami „nikt nie chce być samotny, dziś chciałbym cię przytulić, zwariować właśnie z Tobą, nie chcę się zamulić„, by następnie w refrenie przejść do dużo bardziej bezpośredniej deklaracji: „chcę tak bardzo piedolić się z tobą”.

9. Liroy – Jebać mi się chce

Pisząc ten utwór już ponad 20 lat temu, Liroy pewnie nie spodziewał się, że za kilkanaście lat będzie aspirował do sejmu. Już w 2001 roku raper deklarował, że chce mu się jbać niemal w każdych okolicznościach: podczas zakupów, u fryzjera, na imprezie oraz na widok partnerki. Wcześniej za to zdecydował się dokładnie rozpisać w jakich pozycjach lubi uprawiać seks.

10. WZR – Bogini Seksu

Zestawienie kończymy niekwestionowanym klasykiem – a najzabawniejsze jest to, że wiele osób kojarzy ten numer jeszcze z czasów podstawówki. Kto za małolata nie usłyszał charakterystycznego intro „to ona, bogini seksu – jest napalona, mokra na wejściu”… ten lepiej niech szybko nadrobi swoje braki w fundamentalnej wiedzy na temat kultury.

Nowa Legenda 2 – finał na żywo

W najbliższy czwartek (9 czerwca) odbędzie się w Rapnews Studio finał 2. edycji Nowej Legendy. Finaliści: Meshy, Polnsnistria, NMBR, Zawada i Owge – zarapują ns żywo swoje premierowe kawałki na bitach Kudla. Wejdź na YouTube i zostaw kciuka w górę!

Reklama na portalu? Produkcja video? Lokowanie produktu? Promocja Twojej muzyki?

Napisz do nas: redakcja@rapnews.pl

Najnowsze newsy

Popek z… nową twarzą! Szalony raper, szalone tatuaże:„Boże wyrwij mi rogi z czaszki” [VIDEO]

Popek, czy to Ty? - takie pytanie od lat krążyło w sieci. Teraz można...

Kazior już na wolności! Był w zakładzie karnym w Berlinie

Kazior jest w trakcie promocji swojego najnowszego solowego albumu. Jednak raper musiał zmienić swoje...

Young Leosia i Bambi w Fame MMA – mamy deklaracje raperek

Young Leosia i Bambi pojawiły się jako goście specjalni w studiu Fame MMA podczas...

AKASH: „Zawiodłem najbliższych. (…) Czas rozprawić się z kur**mi”

AKASH zaskoczył wszystkich emocjonalnym wpisem, który umieścił w mediach społecznościowych. Wynika z niego, że...

Josef Bratan kilka razy na deskach. Raper reaguje na porażkę z Wiewiórem

Josef Bratan doświadczył swojej pierwszej przegranej podczas gali Fame Friday Arena #2. Jego rywalem...

Błażej Jankowiak z 9LiterFilmy pracuje nad filmem. Wystąpi w nim m.in. O.S.T.R.!

Błażej Jankowiak, znany członek ekipy 9LiterFilmy, ogłosił na swoich mediach społecznościowych wyjątkową wiadomość, która...

Preorder „Uwolnić Bonusa”. Czerwin TWM, Dobry Dzieciak, Janusz Walczuk, Małach – nowy klip

Mamy mocne info związane z projektem "Uwolnić Bonusa", którego inicjatorem jest Czerwin TWM. Oprócz...

Daria Zawiałow i Taco Hemingway z „SUPRO”. A w klipie Tomasz Kot!

Wspólny utwór Darii i Taco Hemingwaya to ostatnia zapowiedź nadchodzącego albumu „Dziewczyna Pop”. Zobacz...

25 lat Hemp Gru. Wielki powrót ekipy, którą wsparli m.in. Avi, Kali i Paluch

Dwadzieścia pięć lat istnienia Hemp Gru minęło bardzo szybko, mimo tak długiego stażu na...