fot. kadr z klipu "Cytuję"

U HZOP wszystko tak na dobre zaczęło się w 2010 roku, kiedy to wydał debiutancką solową płytę – „W imię zasad”, na której pojawiło się kilku gości, m.in.: Rufuz i Dudek P56. Następnie dołączył do wytwórni RPS Enterteyment, w której ukazały się jego trzy kolejne solowe projekty. Pod czujnym okiem Peji światło dzienne ujrzały następujące albumy: „Drogowskazy życia” (2012), „Słowo” (2013) i „The HAZE” (2017). Czas na kolejny?

W przyszłym roku odbędzie się jubileusz lubelskiego rapera, czyli 10-lecie od premiery pierwszego solo. Jest to idealny czas na wypuszczenie nowego materiału. Taki powstaje. HZOP prężnie pracuje nad płytą zatytułowaną „PODRÓŻ ŻYCIA”, która – według naszych informacji – ukaże się w II kwartale 2020 roku!

Pierwsza zapowiedź tego wydawnictwa ma pojawić się jeszcze w tym roku. Klip jest już w całości zrealizowany i tylko czeka na odpowiedni moment do publikacji.

  • Czas dokończyć to, co się zaczęło. 5 płyta HZOP w całości będzie wyprodukowana przez Javeure. Gościnnie dograli się lokalni gracze, jak i goście z całej Polski, m.in. legenda sceny i jeden z moich rapowych autorytetów Wilku WDZ z ekipy Hemp Gru oraz Kafar Dixon37, z którym spotkaliśmy się już kilka razy na track’ach. – ujawnił raper.

Czekacie na nowości od rapera z Piask?

https://www.instagram.com/p/B5YcruThc42/