fot. kadr z klipu

MaRina ft. Young Igi ,,Nigdy Więcej” to już drugi singiel okraszony teledyskiem promujący nadchodzący, trzeci album artystki. Pierwszy singiel „News” z udziałem Kabe, spotkał się z bardzo ciepłym przyjęciem.

Tekst do „Nigdy Więcej” napisali: MaRina, Young Igi, Gverilla i Jeremi Sikorski, zaś muzykę stworzyli: MaRina, Young Igi, Gverilla i Jeremi Sikorski. Bit: SquidBits. Mix, Mastering, Co-production: Marek Walaszek (Addicted to music studio). Link do utworu w serwisach cyfrowych: soundline.biz/MaRinaFeatYoungIgiNigdyWiecej.

Utwór „Nigdy Więcej” opowiada o tym, jak ludzie oceniają drugiego człowieka przez pryzmat dóbr materialnych, nie biorąc pod uwagę drogi jaką ktoś przebył, by być tu gdzie jest. MaRina porusza również temat najtrudniejszego dla niej okresu utraty głosu (laserowa operacja strun głosowych), w trakcie którego mierzyła się z ogromną presją mediów spłycających rangę problemu i sprowadzających go do posiadania rzeczy materialnych.

  • Użyty w utworze wóz jest metaforą siły i determinacji w walce o siebie” – powiedziała MaRina.
  • Eliminując wszelkie zarzuty, oraz czyjąś zazdrość, nieustannie idę do przodu, nie poddaję się i realizuję się jako artystka, tworząc kolejne utwory, nie zapominając, jak bardzo ważne jest dla mnie wsparcie rodziny. – dodała MaRina.

W kawałku możemy usłyszeć rapera Young Igiego, który podobnie jak MaRina, jest jednym z nielicznych polskich muzyków, który swoją pozycję osiągnął nie dzięki wsparciu wytwórni, a poprzez własną twórczość i dotarcie do setek tysięcy fanów.

Teledysk do „Nigdy Więcej” powstał w Warszawie w sierpniu 2020 roku, a zrealizowała go ponownie, jak to było w wypadku klipu „News”, ekipa H D S C V M. Choreografia z udziałem MaRiny została stworzona przez Mariusza „Mańka” Kotarskiego, który tańczył u boku takich gwiazd jak Christina Aguilera, Taylor Swift, Camila Cabello, Ricky Martin, J balvin, BadBunny, Mario, oraz Jenifer Lopez.

Premiera utworu i teledysku: 7 września 2020 roku. Producentem utworu i teledysku jest Marina Łuczenko-Szczęsna. Dystrybucją cyfrową muzyki i promocją cyfrową zajęła się firma E-Muzyka.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ