fot. @wigormorwa78

Wigorze – kiedy ta płyta? Raper od dłuższego czasu pracuje nad solowym krążkiem zatytułowanym „1978”, który miał ukazać się nakładem wytwórni Visioners Label. – Plan był zupełnie inny, ale jak to w życiu czasem bywa – plany mijają się z celem. Potrzebuję teraz trochę czasu, żeby znaleźć jakieś nowe rozwiązanie z tej sytuacji. Myślę, że już niedługo będę mógł powiedzieć coś więcej. Liczę na waszą cierpliwość i wyrozumiałość. Nowy Wigor w 2020 roku nie brzmi najgorzej. – przekazał kilka tygodni temu reprezentant legendarnego składu Mor W.A. 

W ubiegłym roku otrzymaliśmy nawet pierwszy oficjalny singiel – „No limit” (z klipem), lecz zniknął on z sieci. Co aktualnie dzieje się z projektem „1978”?

  • Nowy rok i nowe wieści a propos „1978”. Właśnie robimy ostatnie szlify z tego względu, że pojawiło się trochę więcej czasu do premiery, postanowiliśmy razem z WDK- dopracować parę refrenów. Rzutem na taśmę powstał nowy beat do numeru, który powstaje już od kilku lat i ciągle miałem wrażenie, że muszę w nim jeszcze coś poprawić. Ten kawałek to prawdziwy rekordzista i mam nadzieję, że jest już tak dopracowany, że słuchacze to docenią. Czas najwyższy kończyć master i tłoczyć tego sztosa. – napisał Wigor.

View this post on Instagram

Nowy rok i nowe wieści a propos "1978" Właśnie robimy ostatnie szlify z tego względu, że pojawiło się trochę więcej czasu do premiery postanowiliśmy razem z WDK @holosonix_mixmastering dopracować parę refrenów. Rzutem na taśmę powstał nowy Beat do numeru, który powstaje już od kilku lat i ciągle miałem wrażenie, że muszę w nim jeszcze coś poprawić. Ten kawałek to prawdziwy rekordzista i mam nadzieję, że jest już tak dopracowany, że słuchacze to docenią. Czas najwyższy kończyć master i tłoczyć tego sztosa 🔥🔥🔥 #wigor #wigor1978 #produkcja #szlify #nowaprodukcja #nowyalbum #polskirap #dziełosztuki #hiphop #rap #polskaprodukcja #polskapremiera #wdk #holosonix #morwa #morwadrzewo #premiera #ostaniaprosta

A post shared by Michał Wigor (@wigor_morwa) on