fot. @wigormorwa78

Wigorze – kiedy ta płyta? Raper od dłuższego czasu pracuje nad solowym krążkiem zatytułowanym „1978”, który miał ukazać się nakładem wytwórni Visioners Label. – Plan był zupełnie inny, ale jak to w życiu czasem bywa – plany mijają się z celem. Potrzebuję teraz trochę czasu, żeby znaleźć jakieś nowe rozwiązanie z tej sytuacji. Myślę, że już niedługo będę mógł powiedzieć coś więcej. Liczę na waszą cierpliwość i wyrozumiałość. Nowy Wigor w 2020 roku nie brzmi najgorzej. – przekazał kilka tygodni temu reprezentant legendarnego składu Mor W.A. 

W ubiegłym roku otrzymaliśmy nawet pierwszy oficjalny singiel – „No limit” (z klipem), lecz zniknął on z sieci. Co aktualnie dzieje się z projektem „1978”?

  • Nowy rok i nowe wieści a propos „1978”. Właśnie robimy ostatnie szlify z tego względu, że pojawiło się trochę więcej czasu do premiery, postanowiliśmy razem z WDK- dopracować parę refrenów. Rzutem na taśmę powstał nowy beat do numeru, który powstaje już od kilku lat i ciągle miałem wrażenie, że muszę w nim jeszcze coś poprawić. Ten kawałek to prawdziwy rekordzista i mam nadzieję, że jest już tak dopracowany, że słuchacze to docenią. Czas najwyższy kończyć master i tłoczyć tego sztosa. – napisał Wigor.

https://www.instagram.com/p/B68CDwdnz1L/