fot. mat. pras.

Wszelkie przewidywania dotyczące nowego albumu PLK „Enna”, okazały się prawdą. Po bardzo dobrze przyjętym pierwszym singlu „C’est mort”, a także bijącym rekordy popularności „On Sait Jamais” w duecie z Niska – raper może pochwalić się wyróżnieniem w postaci złotej płyty!

Przypominamy, że we Francji złoto otrzymują albumy, których sprzedaż (fizyczna oraz cyfrowa) przekroczyła 50 tysięcy egzemplarzy. W obecnej chwili jest to czwarty najchętniej kupowany album hip-hop’owy w kraju nad Sekwaną w 2020 roku. Ponadto, wszystkie utwory (a jest ich 18) zadebiutowały w TOP100 najchętniej słuchanych utworów we francuskim Spotify oraz TIDAL.

Warto zauważyć, że PLK ma na swoim koncie cztery płyty, które albo pokryły się złotem, albo platyną. Czy francuski raper polskiego pochodzenia ma szansę zdobyć to wyróżnienie w Polsce? Oczywiście, że tak! Album jest dostępny w sprzedaży fizycznej na stronie www.empik.com.

Przy okazji mamy pytanie – kogo z Polski widzielibyście w duecie z PLK?Dodamy, że wytwórnia PLK czyta nasze komentarze :)

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ