fot. @planbetl

Kilka dni temu za pośrednictwem Facebooka, PlanBe poinformował, że niebawem usłyszymy od niego nowe rzeczy, które będą zapowiedzią ściśle limitowanego materiału.

Dzisiaj do sieci trafił teledysk „Złoty chłopak”, który jest pierwszym singlem z EP’ki o tym samym tytule. Klip został wydany we współpracy z wytwórnią Plana, czyli QueQuality, jednak udostępniony został na osobistym kanale artysty. Raper w swojej relacji na Instagramie od razu wyjaśnia powód takiej decyzji i ucina jednocześnie spekulacje i domysły, które pojawiły się w momencie wypuszczenia informacji o teledysku.

  • Wyjaśnię Wam od razu, dlaczego „Złoty chłopak” został wypuszczony na moim kanale we współpracy z QueQuality, bo widzę, że budzi to różne domysły i wątpliwości – niepotrzebnie. Bardzo chciałem stworzyć projekt, który nie będzie kładł zbyt wielkiego nacisku na wszelkie wydawnicze aspekty, oprawę wizualną, marketingową otoczkęi tak dalej. Będzie po prostu czymś ode mnie – dla Was, ot tak. Jest to również powód, dla którego nakład „Złotego chłopaka” będzie ściśle limitowany, wręcz kolekcjonerski. Tak jak mówiłem wcześniej – nagrywam mnóstwo muzyki i chciałem po prostu podzielić się jakąś jej częścią z moimi fanami. – przekazał w social mediach.

Za produkcję muzyczną utworu odpowiadają Michał Graczyk, 2K i Louis Villain, a wideo zostało zrealizowane przez LIGHTBORN.

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ