fot. kadr z klipu

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, PlanBe rozpoczął nowy etap w swoim życiu i muzyce. Młody raper skasował wszystkie posty z Instagrama, a teraz… wrzucił pierwsze zdjęcie, promujące singiel i klip „VHS”.

Do fotografii artysta załączył następujące słowa:

  • Oto pierwszy skrawek mojej planety, czyli świata w którym zawsze można cofnąć się myślami do najpiękniejszych chwil w życiu. Świata, który sam wykreowałem w swojej głowie i mam nadzieje, że dzięki muzyce uda mi się was do niego wpuścić i pozwolić spojrzeć wam na wszystko moimi oczami. Ten album to najważniejsze dzieło mojego życia. Najważniejsze, bo pozwoliło mi znowu poczuć się jakby mój sen miał dopiero się spełnić, a przecież żyje tym snem już od kilku lat. Z upływem czasu człowiek przestaje doceniać niektóre rzeczy, stają się codziennością, a to wlaśnie o takiej codzienności marzyłem kiedy pierwszy raz stanąłem przed mikrofonem. Właśnie o takim życiu. Dziękuję muzyce, że dała mi to wszystko, a teraz jeszcze pozwoliła mi na nowo to docenić i cieszyć się tym jak małe dziecko. Bez muzyki nie ma mnie.
    Mam nadzieje, że razem ze mną wyruszycie w tą podróż i usłyszycie to wszystko co chce wam powiedzieć, a chcę powiedzieć naprawdę wiele. Podróż na PLANET PLANEK właśnie się rozpoczęła – wsiadasz??? – przekazał raper.

Klip „VHS” ⤵️⤵️⤵️