fot. kadr z klipu

„Nie ratuj mnie” jest kolejnym teledyskiem zwiastującym nadchodzący album PlanaBe, którego premierę zaplanowano na 23 października (piątek). Przedsprzedaż limitowanego preorderu trwa jeszcze w QueShopie.

O warstwę muzyczną najnowszego numeru zadbał NoTime, natomiast video zostało przygotowane przez Kornela Trombika.

  • Łezka poleciała po napisaniu tych wersów, ale właśnie takie teksty dają mi się oczyścić ze złych emocji, które mnie też czasami dopadają. Niech wasza nostalgiczna jesień będzie przy tym numerze lepsza. – przekazał PlanBe.
  • Sam nie wiem, jak powinienem opisać tę płytę. Jest w niej na pewno wszystko to, czym chciałem się z Wami podzielić w momencie powstawania tych numerów i mam nadzieję, że zaraz po przesłuchaniu całego materiału (w mniejszym lub większym stopniu) wszystko zrozumiecie. – przekazał raper.
  • A więc, co mogę powiedzieć o albumie „Planet Planek”? Na pewno jest to najbardziej nostalgiczny materiał w mMoim dotychczasowym dorobku. Moja planeta, moje postrzeganie świata, moje… tęsknoty, radości, smutki i nadzieje. Jak dobrze, że już za chwilę jesień, bo większość tekstów napisałem właśnie o tej porze roku, w swoim krakowskim mieszkaniu na siódmy piętrze (ale o tym wiecie, jeśli zdążyliście odpalić choćby „Intro”). – dodał.

Tracklista:
1. 7 PIĘTRO (INTRO) – prod. Faded Dollars
2. PLANET PLANEK – prod. Matheo
3. VHS – prod. Faded Dollars
4. BEREK – prod. Sir Mich
5. SMAK – feat. Avi, prod. NoTime
6. CZARNE BLUZY – ft. Tymek, prod. NoTime
7. NIE RATUJ MNIE – prod. NoTime
8. LATARNIK – prod. Matheo
9. PAPIEROSY – feat. K-Bleah, prod. FAVST
10. FRISBEE – prod. Faded Dollars
11. NAJGORSZY NUMER – prod. Matheo
12. DZIECI WYSZŁY ZE SZKOŁY – prod. Faded Dollars

ZOSTAW ODPOWIEDŹ