fot. kadr z video

Na 17 maja br., zaplanowana jest sklepowa premiera kolejnego solowego albumu Piha, pt. „Non Serviam. Tom I”. Raper nie zwalnia tempa i publikuje nowy przedsmak nadchodzącego wydawnictwa. Tym razem jest to wyjątkowy singiel „Urna Zimnych Prochów”:

  • „Urnę Zimnych Prochów” napisałem w marcu 2016 roku… To był w moim życiu czas rozliczeń. Żegnałem wtedy na zawsze ten tak nieprzychylny dla mnie świat i chaos, który rządził wszystkim wokół mnie. Porzuciłem stare nawyki, które spychały mnie w przepaść i powoli wychodziłem na prostą. Przewartościowałem cały swój świat. Pogodziłem się z samym sobą, znalazłem wewnętrzną równowagę. Spaliłem wszystko, co mi ciążyło, a prochy przeszłości zamknąłem na zawsze w urnie… Utwór zadedykowałem Tomkowi, ponieważ doskonale wiem, jak nierówną walkę toczył ze swoimi demonami… Czasami tak niewiele brakuje, żeby zwyciężyć… Jednak… Kiedy jechałem do studia nagrać „Urnę”, Tomek stał mi cały czas przed oczami… O dedykacji zadecydowałem w ostatniej chwili…P.S. Jak wspomniałem, utwór napisałem w marcu ’16… Wtedy nie znałem jeszcze bitu Baltika, na który ostatecznie się zdecydowałem… Jaką roboczą nazwę nosił bit pod który napisałem tekst? RX – Chada 2… – przekazał Pih.

Tracklista „Non Serviam. Tom I” składa się z 14 utworów + 4 bonusowych, dostępnych tylko i wyłącznie w wersji preorderowej. Na podstawowym krążku, pojawi się trzech gości: Peja, Kuba Knap i wokalistka Siloe (nie jest to pierwsza współpraca Piha i Siloe, ponieważ kilka lat temu stworzyli hitowe utwory, jak: „Ta noc”, „Nigdy już nie wróci”, a także „Ten stan”). Kolejni trzej goście, znajdują się w utworach numer 16. („Gatunek” ft. Diox) i 17. („100mln dróg” ft. KaeN, Bosski Roman) – dostępne dla preorderowiczów.

Tracklista:
1. W Ciemność prod. David Gutjar
2. Łzy Mima prod. Magiera White House
3. Niepisane Prawa prod. Donatan
4. U Siebie Jestem prod. SoSpecial
5. Czym Jest Szczęście? prod. BobAir
6. MDMA (Zwierzęta Nocy) prod. Juicy
7. Ta Gra prod. RX
8. Non Serviam prod. Hice Beats
9. Pih & Love (Zabij Albo Giń) prod. Magiera White House
10. Struktury Antykruche ft. Peja; prod. Magiera White House
11. Śladami Krwi prod. Baltik Beatz
12. Czerwone Światła Auta ft. Siloe; prod. Baltik Beatz
13. Urna Zimnych Prochów prod. Baltik Beatz
14. Świat Nieskomplikowany ft. Kuba Knap; Johnny Beats
Bonusowe:
15. Taaa Jeeest prod. Matek
16. Gatunek ft. Diox; prod. RX
17. 100 MLN Dróg ft. KaeN, Bosski Roman; prod. Teka
18. Przez Dziurę w Gazecie prod. RX

Dotychczasowe single znajdziecie na rapnews.pl #pih