fot. @ciociaewaaa_foto

W tym roku światło dzienne ujrzał najnowszy solowy projekt Piha, zatytułowany „NON SERVIAM. Tom I”, który zadebiutował na 3. miejscu listy OLiS i pod tym względem, jest to jeden z jego najlepszych wyników. Dziś już wiemy, że raper na pewno wyda kolejną część. Ale kiedy to nastąpi? Na razie nie znamy konkretnych terminów.

Pih, zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, wypuści również podwójny maxi-singiel! Utwory te będą dostępne dla kolekcjonerów, ponieważ prawdopodobnie ukażą się w wersji fizycznej.

  • „NON SERVIAM” będą tworzyły dwa pełne albumy, kilka maxi-singli i EP’ka, więc to jest jeden z elementów. – przekazał białostocki raper w rozmowie z MADA F.

Pih ujawnił, że wspomniana EP’ka powstaje z… Magierą i być może jej premiera odbędzie się jeszcze w tym roku!

  • Pierwsze zarysy tej EP’ki powstały w 2013 roku. Kiedyś przyszedłem do niego z pewnym pomysłem, ale to wszystko musiało dojrzeć, bo to jest tak charakterystyczne i nietypowe, niepowtarzalne, że po prostu trochę czasu musiało upłynąć, żeby to się wykrystalizowało. Jest ona mocno zainspirowana pewną rzeczą. Będzie to koncept. 5 utworów powiązanych ze sobą tematycznie i muzycznie. To będzie ciekawa rzecz. Da trochę świeżości. – ujawnił Pih.