fot. kadr z klipu "Nic ponad nasze siły"

Pih to jedna z tych osób, która miała okazję współpracować z Tomaszem Chadą. Obaj raperzy w 2003 roku wydali jedyny wspólny krążek, zatytułowany „O nas dla was”, który wpisał się w kanony polskiej kultury Hip-Hop.

W połowie listopada na ekranach kin będzie można zobaczyć film „Proceder”, opisujący losy zmarłego w ubiegłym roku warszawskiego rapera. Pierwszy oficjalny zwiastun możecie obejrzeć na rapnews.pl! Czy w jakikolwiek sposób Pih zaangażował się w jego powstanie? Raper powiedział, że „kompletnie nic nie wie o tym filmie„. – Ja z życiem, do którego wcześniej byłem przywiązany – w pewnym momencie skończyłem. Odciąłem się od wielu spraw, nasze drogi naturalnie się porozchodziły. Nie wiem, co tam się działo w ostatnich latach Tomka. Także nie wiem, co to za film. Film filmem. Jeszcze nie doszło to do mnie, że Tomek nie żyje… – przekazał Pih w rozmowie z Numerem Raz dla radiowej Czwórki.

Białostocki artysta zapowiedział jednocześnie, że prawdopodobnie nie obejrzy filmu „Proceder”. – Nie wiem, czy będę ten film oglądał. Wcześniej podobny komentarz pojawił się od Hukosa: – Pewnie to akurat jeden z tych filmów, na który nigdy nie wybiorę się do kina, żeby sobie oszczędzić wkur*nia i akurat w tym jednym, jedynym przypadku Chada by mnie poparł. |info!|.

A Wy, macie zamiar wybrać się do kina?