mat. pras.

Pierwszy koncert w Warszawie w ramach trasy koncertowej Evil_ThingsTour został wyprzedany, ale mamy dobrą wiadomość! Już w czwartek 20 września Guzior wystąpi na scenie Hulakula – Rozrywkowe Centrum Miasta!

Guzior, czyli Mateusz Bluza to polski raper i autor tekstów. Związany z wytwórnią QueQuality, współpracował m.in. z takimi wykonawcami jak: Deys, Quebonafide, Kuban czy Słoń.

Na koncercie w Hulakula będzie można usłyszeć na żywo numery z Yllom, EvilTwin oraz najnowszy materiał artysty. Razem z Guziorem na scenie zagra Adamo.

Patronat medialny: Glamrap

Informacje organizacyjne:
miejsce: Hulakula Rozrywkowe Centrum Miasta, ul. Jagiellońska 82B, Warszawa
data: 20 września (czwartek)

timeline:
19:00 wejście
19:45 support: Przyłu, Młody Ebe, TMO ZG
20:30 Guzior

bilety:
35 zł / przedsprzedaż
40 zł / w dniu koncertu.

ważne:
osoby w wielu 16- 18 lat na muszą posiadać oświadczenie wypełnione przez rodzica lub opiekuna prawnego: bit.ly/oswiadczenie_HK
osoby poniżej 16 roku życia zapraszamy z rodzicem lub opiekunem prawnym

O HULAKULA

Hulakula Rozrywkowe Centrum Miasta – to jedno z największych centrów rekreacyjno-rozrywkowych w Polsce, a także wyjątkowy klub muzyczny. W lokalu znajduje się 28 torów do kręgli, sala bilardowa, trzy place zabaw dla dzieci, trzy bary oraz dwie niezależne sale klubowe, w których regularnie odbywają się imprezy muzyczne. Szeroka i zróżnicowana oferta Hulakula zapewnia rozrywkę dzieciom i młodzieży, dorosłym i seniorom.

Z usług centrum korzystają zarówno klienci indywidualni, jak i korporacyjni. Plastyczna przestrzeń nowej siedziby Hulakula, usytuowanej obok Mostu Gdańskiego, daje szerokie możliwości aranżacji i budowania autorskich koncepcji eventowych. To idealne miejsce zarówno do organizacji koncertu, pokazu mody, walki bokserskiej, jak również konferencji prasowej, szkolenia, prezentacji produktu czy imprezy integracyjnej dla 3 tys. osób, obejmującej także atrakcje dla dzieci.

Bogate, nowoczesne zaplecze techniczne: multimedia, oświetlenie, nagłośnienie, spełnia najwyższe standardy, a jednocześnie dzięki swojej modułowości oferuje zróżnicowane rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb klientów.
Hulakula Rozrywkowe Centrum Miasta współpracuje regularnie z wieloma organizacjami pozarządowymi i instytucjami publicznymi, których podopieczni mogą bezpłatnie korzystać z oferty centrum. Pod nazwą Rodzinne Centrum Rozrywki Hulakula rozpoczęło działalność w 2000 r. Od 5 listopada 2016 r. działa w nowej lokalizacji: przy ul. Jagiellońskiej 82B (budynek galerii Metropol Dom i Wnętrze).

Hulakula Rozrywkowe Centrum Miasta
ul. Jagiellońska 82B, Warszawa
www.hulakula.com.pl