fot. mat. pras.

Krzysztof „Piask” Piasek – to 21-letni chłopak z małej wsi pod Radomiem, aktualnie student Pollub’u.

  • Robię rap od dwóch lat, ale dopiero niedawno wrzuciłem swoją muzykę na YT i podpisałem się pod nią. Pierwszy tekst napisałem jak miałem 12 lat. Za dzieciaka jarałem się polskimi hitami od Perfect albo Budki Suflera. W rap wszedłem w podstawówce dzięki GrubSonowi. Teraz właściwie każdą wolną chwilę poświęcam na freestylowanie do luźnych bitów i mix/masterowanie siebie, znajomych i ludzi, którzy do mnie napiszą. 2019 był rokiem, gdzie pokazywałem swoją muzykę tylko garstce ludzi, cały czas upgradeując skille. W grudniu pokazałem się większej publice, a 2020 poświęcam na pełny tryhard i dawanie z siebie 100%, żeby rozszerzać grono swoich odbiorców.
    Aktualnie nie mam nikogo na kim się wzoruje, słucham tylko garstki muzyków w większości z Boru, Hashashins i MOBBYN, staram się kreować własną elektryczną stylówę, bawić się nurtami i sposobami mixu. – przekazał autor.

Jego najnowszy utwór zatytułowany „Sombrero”, do którego warstwę muzyczną przygotował Call Me G, możecie już teraz odsłuchać na NEW HIGH.

Zapraszamy na profile: @piasktoraper ; @new_high_label – w mediach społecznościowych.