fot. @ciociaewaaa_foto

Pezet we wrześniu ubiegłego roku wrócił z długo oczekiwaną kolejną solową płytą – „Muzyka Współczesna”, która po niedługim czasie od premiery uzyskała „platynę”. Skupimy się jednak przy koncercie, który odbył się kilka miesięcy później. Tuż przed świętami Bożego Narodzenia na scenie w Warszawie Pezet wraz z wieloma świetnymi gośćmi wypełnili, a następnie „roznieśli” COS Torwar.

  • To był koncert wyjątkowy pod każdym względem! Ogrom przygotowań, bo po raz pierwszy graliśmy nowy materiał. Najtrudniejsza produkcja jaką kiedykolwiek realizowaliśmy sami. Wyprzedany COS Torwar – największa publiczność jaką zgromadziłem na swoim solowym, biletowanym koncercie. Uważam, że był to wyjątkowy sprawdzian. W tamtym czasie był to najlepszy koncert jaki mogłem zagrać. Zapamiętam go na długo i bardzo się cieszę, że oglądając zapis tego wydarzenia będziemy mogli razem przeżyć to jeszcze raz! – przekazał warszawski raper.

Zastanawiacie się – „jak to, przeżyć to jeszcze raz”? Pezet podjął współpracę z HBO i już 30 lipca na HBO GO odbędzie się premiera tego muzycznego wydarzenia dla wszystkich osób, które chciałyby wrócić do tamtej chwili, a także tych, których tego dnia zabrakło na Torwarze.

Premierowa emisja na antenie HBO zaplanowana została natomiast na 15 sierpnia na godzinę 14:55.

https://www.facebook.com/pezet81/photos/a.382597839796/10158608482159797/?type=3&theater

Dla fanów Pezeta mamy również inną niespodziankę, bowiem na Spotify znajdziecie playlistę „ULICZNY RAP”, gdzie umieszczono kilka kawałków z udziałem warszawskiego rapera, jak: „Popiół” z Kabe z płyty Płomienia 81, czy „Gdyby miało nie być jutra”.

Klikajcie SERDUSZKO, aby dodać „ULICZNY RAP” do ulubionych!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here