fot. kadr z klipu "Maradona"

Kolejny dzień, nowe rozdanie. Pezet od kilku dni odkrywa karty dotyczące gości na nadchodzący wielkimi krokami solowy krążek, zatytułowany „Muzyka Współczesna”. Po ogłoszeniu takich raperów, jak: Taco Hemingway, Sokół, Oki, KęKę, Jan-rapowanie, Paluch Otsochodzi – warszawski raper ujawnił, że na płycie pojawią się także… Ten Typ Mes i Zdechły Osa!

#PEZET

Mes to postać której przedstawiać nie trzeba. Jest jednym z czołowych postaci stołecznej, jak i polskiej rap sceny. Współpracował z takimi artystami jak, m.in.: Quebonafide, Sarius, Włodi, Grubson, Eldo, Monika Borzym, Maria Peszek i Dawid Podsiadło. W 2001 razem z Emilem Blefem założyli zespół Fexxip, który po wielu latach wrócił na trasę koncertową. Spis terminów i miast znajdziecie na rapnews.pl.

Największym zaskoczeniem jest jednak pojawienie się na „Muzyce Współczesnej” Zdechłego Osy. To kolejny – po Okim, Otsochodzi i Janku – młody raper, który połączy siły z legendarnym warszawskim raperem. Osa pochodzi z Wrocławia. Od kilku lat regularnie działa w podziemiu. Jego najpopularniejszych utworem w sieci jest „piorun97”. Przypięto mu łatkę „naćpanego rapera”. Jak Osa i Pezet połączą swoje dwa odmienne style? Przekonamy się już wkrótce.

Jak na razie jedynie Taco Hemingway pojawi się na podstawowej wersji albumu. Resztę gości usłyszymy na egzemplarzu preorderowym. Który wymienionych wyżej raperów jest dla Was największym zaskoczeniem, jeśli chodzi o to, kto pojawi się na krążku „Muzyka Współczesna”? Piszcie w komentarzach…

Poniżej fragmenty zwrotek Mesa i Osy: