Pezet przebije Kaliego?

Ciężkie wyzwanie przed reprezentantem Płomienia 81

fot. kadr z klipu "Maradona"

W tym roku Kali zrobił coś, co pozostanie w wspomnieniach wszystkich osób, które pojawiły się pod koniec lipca w Katowicach. Wówczas w MEGACLUB:MCK, krakowski raper zorganizował wyjątkowy koncert, ba, spektakl, podczas którego działo się bardzo dużo. Oprócz samej muzyki, czyli największej atrakcji 20-lecia działalności scenicznej Kaliego i 10-lecia Ganja Mafii, miały miejsce również elementy pokazu teatralnego, opisujące różne etapy życia prywatnego i zawodowego głównego bohatera. To wszystko zostało okraszone pokazem efektów świetlnych zamontowanych tego dnia w katowickim klubie koncertowym. Czy tą drogą podąży Pezet?

Już 19 grudnia w Torwarze odbędzie się jedyny premierowy koncert płyty „Muzyka Współczesna” reprezentanta składu Płomień 81. Tak jak przy okazji występu Kaliego, nie zabraknie także zaproszonych gości. U boku warszawskiego rapera pojawią się, m.in.: KęKę, Ten Typ Mes, Onar, Jan Rapowanie, Oki i Zdechły Osa. Reszta nie została jeszcze ujawniona!

Biletów od dawna już nie ma w sprzedaży. W zasadzie, nie ma ich od początku, ponieważ wszystkie wejściówki zostały wyprzedane w 15 minut! Jak możemy przeczytać w opisie: – Podczas koncertu Pezet zagra zarówno materiał z najnowszego albumu jak i swoje najpopularniejsze utwory. Wszystko to w specjalnie na to wydarzenie szykowanej oprawie wizualnej.

Jak myślicie, czy spektakl organizowany przez warszawską legendę dorówna/przebije tegoroczne przedsięwzięcie Kaliego?

#PEZET