fot. kadr z klipu "Maradona"

Lista gości najnowszego solowego projektu Pezeta„Muzyka Współczesna” jest znana od kilku dni. Wiemy, że pojawią się na niej takie postacie, jak: Paluch, KęKę, Sokół i Oskar PRO8L3M |pełna tracklista na rapnews.pl!|.

Słuchacze w komentarzach wciąż podają swoje propozycje odnośnie raperów, z którymi reprezentant składu Płomień 81 mógłby połączyć swoje siły. Jednym z nich jest: Quebonafide, z którym warszawski raper jeszcze nigdy nie spotkał się na bicie (nie liczymy oczywiście blendów przygotowanych przez BraKe, KuKisa, czy SzUstego).

Autora „Egzotyki” nie znajdziemy na „Muzyce Współczesnej”, ale Pezet nie wyklucza, że w przyszłości powstanie numer w takiej kooperacji.

Innym z wymienianych przez internautów artystów jest Peja. „Szkoda, że nie ma niz z Peją” – napisał pod jednym z postów na Instagramie, słuchacz. Pezet jednak podkreślił, że „tym razem nie ma, ale jeszcze coś będzie„. Utwór tego duetu nie byłby pierwszym, bowiem Peja i Pezet nagrali już takie single, jak: „Ideologia blokówi”, „Śniadanie mistrzów” i „Śniadanie mistrzów 2”. Warto podkreślić, że Płomień 81 zawita w przyszły weekend do Poznania. Warszawską formację usłyszymy podczas festiwalu Hip Hop Fever, gdzie Peja z „hip-hopowymi braćmi” będzie świętował swoje 43. urodziny |info!|.

Na takie kooperacje przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać, ale lada moment na sklepowe półki trafi krążek „Muzyka Współczesna”, który jest pozycją obowiązkową dla wszystkich kolekcjonerów polskich rap płyt.