fot. źródło: @bonusrpk

Kilka dni temu Bonus zaprezentował kolejnego gościa, który wzmocni jego najnowszy solowy projekt zatytułowany „Technik pasjonat”. Na albumie znajdziemy, m.in. Borixona, Białasa, Gedza, Kizo i Quebonafide (single z ich udziałem znajdziecie na rapnews.pl: kliknij!). Dość niespodziewanie reprezentant Ciemnej Strefy zaprosił legendę warszawskiej i polskiej rap sceny – Pezeta. – Czekajcie na ten numer – zapowiada BGU.

Fani twórczości obu Panów dywagują o tym, czego będzie można spodziewać się po tej kooperacji. Jedni chcieliby usłyszeć Bonusa i Pezeta w klasycznej odsłonie, inni na nowoczesnych brzmieniach, a niektórzy są tego zdania, aby była to mieszanka ‚wybuchowa’. Na profilu Instagramowym gospodarza projektu – @bonusrpk_official, pojawiło się video z studyjnej sesji nagraniowej, które uchyla rąbka tajemnicy. Możemy usłyszeć na niej kilkusekundowy fragment zwrotki Pezeta:

Pezet dogrywa się na płytę Bonusa RPK!

Pezet dogrywa się na płytę Bonusa RPK "Technik pasjonat"!

Opublikowany przez RAP Z INSTA Poniedziałek, 24 września 2018

 

O albumie: Tytuł płyty nie jest przypadkowy, artysta chce  pokazać fanom, że pomimo wielu lat tworzenia określonego rodzaju muzyki można cały czas się rozwijać i iść do przodu. Nowoczesne bity, bardziej techniczny, ale wciąż hardcorowy sposób składania rymów, ciekawi goście to wszystko sprawia, że „Technik Pasjonat” to album, który zdecydowanie odróżnia się od wcześniejszych materiałów rapera.

Za produkcję płyty w znacznej mierze odpowiada niezawodny – WOWO, którego wspierają m.in. Chris Carson. Wydawcą albumu jest Ciemna Strefa, za dystrybucję fizyczną oraz cyfrową odpowiada Prosto Label. Pełna tracklista zostanie ujawniona wkrótce.