fot. Piotr Rybinski

Pezet ogłosił pierwszych gości, którzy pojawią się obok niego na scenie podczas jedynego koncertu w Warszawie. Są to KęKę, Ten Typ Mes, Onar, Jan Rapowanie, Oki i Zdechły Osa. Koncert odbędzie 19 grudnia w Torwarze.

Tydzień temu pojawiła się informacja, że Pezet zagra tylko jeden koncert promujący nowy album „Muzyka Współczesna”. Sprzedaż biletów na wydarzenie w warszawskim Torwarze ruszyła 10 października o godzinie 12:00 za pośrednictwem Going. Jak się okazało, zostały one wyprzedane w 15 minut!

  • SOLD OUT! Dziękuję Wam bardzo! Jest mi mega miło. Niniejszym informuję, że wszystkie bilety na mój koncert sprzedały się w 15 minut od startu sprzedaży. Jeszcze raz dzięki!!! Widzimy się!!! 🖤♥️ – napisał reprezentant składu Płomień 81 na Instagramie.

Podczas koncertu Pezet zagra zarówno materiał z najnowszego albumu jak i swoje najpopularniejsze utwory. Wszystko to w specjalnie na to wydarzenie szykowanej oprawie wizualnej. Ponadto Pezetowi na scenie towarzyszyć będą wyjątkowi goście. Dziś poznaliśmy pierwszych sześciu artystów, którzy pojawią się 19 grudnia w warszawskim Torwarze. Są to KęKę, Ten Typ Mes, Onar, Jan Rapowanie, Oki i Zdechły Osa.

Najnowszy album Pezeta „Muzyka Współczesna” ukazał się 27 września. Na pięć dni przed premierą wydawnictwo uzyskało status złotej płyty. Album zapowiadały single: „Obrazy Pollocka”, „Intro” oraz „Gorzka woda” (w trzech wersjach).

#PEZET