fot. @PejaSlumsAttack

Wszystko wskazuje na to, że już w najbliższą niedzielę (21.07), wystartuje przedsprzedaż najnowszej solowej płyty Peji, zatytułowanej „G.O.A.T.”, która podobnie jak poprzednia – „25_godzin”, powstała we współpracy z jednym producentem – Magierą (White House Records). Wraz ze startem sprzedaży preorderów tego wydawnictwa, będziemy mogli posłuchać pierwszego singla (w wersji audio): – Pierwszy klip nie wcześniej niż na początku sierpnia. Za to przy starcie preorderu na pewno damy z Magierą odsłuch jednego z utworów. – przekazał poznański raper.

Dowiedzieliśmy się również, na jakim etapie tworzenia – znajduje się obecnie projekt „G.O.A.T.”: – Jak na razie tylko 5 gości na 14 zrealizowanych utworów, co nie oznacza, że aż w 5 utworach. Procent nowej szkoły do klasyki, podobnie jak przy „25_godzinach”, a nawet ciut mniejszy, bo jak dotąd tylko 3 utwory i kur** jak na razie bez auto tune’a – więc jak nie zaproszę jakiegoś małolata, będę musiał zrobić to sam. A tak na poważnie, trochę na tej płycie zaśpiewałem bez specjalnych ozdobników etc. Fajnie, gdyby zagościł jeszcze ktoś, z kim nie udało mi się jak dotąd pracować. Żałuję, że tak samolubnie potraktowałem materiał do tego stopnia, że nie ma więcej gościnek, ale podczas urlopu powstanie jeszcze kilka kompozycji, więc kto wie. W końcu najlepsze pomysły realizuję zawsze na leżaku. – oznajmił Peja.

Poznaniak we wrześniu wyrusza w mini trasę koncertową do Stanów Zjednoczonych, gdzie wystąpi 5 miejscach: Niles (Illinois), Palos Hills (Illinois), Garfield (New Jersey), Brooklyn (Nowy Jork) i New Britain (Connecticut) – bilety dostępne na bilecik24.com.

Po powrocie z USA, Peja będzie świętował premierę płyty „G.O.A.T.”, a także celebrował swoje 43 urodziny, podczas kolejnej edycji – HIP HOP FEVER |info!|.

https://www.facebook.com/PejaSlumsAttack/photos/a.626489184049276/2612212842143557/?type=3&theater