fot. @ciociaewaaa_foto

Od wielu tygodni nie jest tajemnicą, że jeszcze w 2020 roku Peja wypuści trzeci tegoroczny krążek (wcześniej ukazały się: „2050” EP i „Black Album” LP). Będzie to druga EP’ka zatytułowana „AR 15”, której przedsprzedaż ruszy 18 listopada br. Projekt, nad którym Rychu współpracował z Magierą – będzie wytłoczony w limitowanym nakładzie 5.000 sztuk.

Pierwszych informacji dowiecie się z najnowszego wpisu Peji, umieszczonego w mediach społecznościowych:

  • Jak się zapewne domyślacie grafika, która od dłuższego czasu pojawiała się w sieci, to zwiastun nadchodzącej EP-ki zatytułowanej „AR 15”. Dziś przedstawiam Wam pełen front, który według mojej wizji opracował Boomski. Na płycie nie zabraknie niespodzianek. Razem z Magierą, odpowiedzialnym za brzmienie tego, co wyselekcjonowałem z jego paczek, na bank Was zaskoczymy. – przekazał.
  • Start preorderu 18/11/20 na www.pejaslumsattack.com. Mini album mocno limitowany w nakładzie 5 tys. sztuk. 2 koła w wersji rozszerzonej o dodatkową muzykę plus drobne dodatki (o tym przy starcie preorderu) i pozostałe 3 jako wersja podstawowa – sama płyta + wlepki etc. Na płycie goście ze Stanów i Poznania. Ilość kawałków zbliżona do EP „2050” – na pewno nie mniej. Premiera 18/12/20. – dodał.

Czekacie na „AR 15”?

Front okładki:

Jak Peja ocenia wersy innych raperów? Przekonajcie się sami oglądając program #OceńWersy! Zobaczcie również na naszym kanale YouTube zapis rozmowy z poznańskim raperem, która odbyła się na żywo w RapnewsLive Studio.

1 KOMENTARZ

  1. Szkoda że nie zobaczymy na tej okładce klasycznego M16A1 z wojny w Wietnamie. Siadło by mocniej, przynajmniej tak mi się wydaje….

ZOSTAW ODPOWIEDŹ