fot. @PejaSlumsAttack

Znakomite wieści napłynęły do nas z Poznania! Jak poinformował właśnie Peja, jego najnowszy solowy album, zatytułowany „25_godzin” – osiągnął status złotej płyty (warstwą muzyczną wszystkich utworów zajął się Magiera z White House Records).

  • Niedawno uzyskaliśmy sprzedaż fizyczną albumu „25_godzin” w ilości uprawniającej nas do zgłoszenia jej w ramach przyznania statusu złotej płyty. Dziękuję wszystkim, którzy wspierali mnie swoim talentem i doświadczeniem podczas pracy nad krążkiem. Dziękuję prawdziwym fanom za zaufanie i wsparcie – to chyba 14 złote wyróżnienie – ale jakieś emocje zawsze są. – przekazał na swoim profilu w serwisie Instagram.

A to niejedyny świetny komunikat w dzisiejszym dniu, bowiem Peja zapowiedział właśnie kolejny krążek. Poznaliśmy jego tytuł oraz wstępną datę premiery.

„G.O.A.T.” – bo tak będzie się nazywał następca „25_godzin”, ma pojawić się na sklepowych półkach 21 września 2019 roku! W tym dniu, w poznańskiej hali Arena, odbędzie się również kolejna edycja festiwalu HIP HOP FEVER 2″.

Serdecznie gratulujemy Rychowi i Magierze, a także życzymy kolejnych sukcesów!

View this post on Instagram

Festiwal HIP HOP FEVER to kontynuacja drogi obranej przy kreowaniu kolejnych edycji festiwalu TERRORYM FEVER. W ramach HIP HOP FEVER 2 będziecie mogli posłuchać i obejrzeć na żywo wielu znakomitych wykonawców polskiej sceny HIP HOP, którzy z okazji 43 urodzin Rycha Peji pojawią się tego dnia w hali poznańskiej Areny! HIP HOP FEVER 2 to oprócz koncertów okazja do świętowania premiery kolejnego albumu Rycha (G.O.A.T.) – który ukaże się w dniu festiwalu tj. 21 września! Reasumując – HIP HOP FEVER 2 to koncerty, premiera nowej płyty i urodziny Rycha. Więc może po prostu daj się zaprosić na GRUBĄ IMPRĘ Z RYCHEM 3!!! Bilety od jutra 10/05/10 Early Birds godz 16:00 na ticketos.pl

A post shared by Peja Slums Attack (@pejaslumsattack) on

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ