fot. @PejaSlumsAttack

Znakomite wieści napłynęły do nas z Poznania! Jak poinformował właśnie Peja, jego najnowszy solowy album, zatytułowany „25_godzin” – osiągnął status złotej płyty (warstwą muzyczną wszystkich utworów zajął się Magiera z White House Records).

  • Niedawno uzyskaliśmy sprzedaż fizyczną albumu „25_godzin” w ilości uprawniającej nas do zgłoszenia jej w ramach przyznania statusu złotej płyty. Dziękuję wszystkim, którzy wspierali mnie swoim talentem i doświadczeniem podczas pracy nad krążkiem. Dziękuję prawdziwym fanom za zaufanie i wsparcie – to chyba 14 złote wyróżnienie – ale jakieś emocje zawsze są. – przekazał na swoim profilu w serwisie Instagram.

A to niejedyny świetny komunikat w dzisiejszym dniu, bowiem Peja zapowiedział właśnie kolejny krążek. Poznaliśmy jego tytuł oraz wstępną datę premiery.

„G.O.A.T.” – bo tak będzie się nazywał następca „25_godzin”, ma pojawić się na sklepowych półkach 21 września 2019 roku! W tym dniu, w poznańskiej hali Arena, odbędzie się również kolejna edycja festiwalu HIP HOP FEVER 2″.

Serdecznie gratulujemy Rychowi i Magierze, a także życzymy kolejnych sukcesów!

https://www.instagram.com/p/BxPZbP3HZSl/