PATRONAT

Kontaktując się z nami skorzystaj z formularza kontaktowego http://rapnews.pl/kontakt/ lub maila: redakcja@rapnews.pl z dopiskiem Patronat. Zastrzegamy sobie prawo do nie podawania przyczyny odrzucenia prośby o patronat.

_____________________________________________________________________

LOGO DO POBRANIA


PATRONAT

RapNews.pl codziennie notuje coraz większą liczbę odwiedzin portalu, a co za tym idzie, coraz więcej z Was prosi o patronat nad płytą, bądź eventem. W celu zapewnienia jak największego profesjonalizmu zdecydowaliśmy się na uporządkowanie spraw związanych z patronatami.

Patronat obejmuje:

News główny* profesjonalnie opisujący Twój projekt (m.in. tracklista, goście, komentarz autora/autorów, informacja o sprzedaży fizycznej wersji [bądź darmowego internetowego odsłuchu]);
News z głównym singlem* – do Ciebie należy wybór jednego singla, do którego wspólnie przygotujemy opis;
News z teledyskiem* (lub singlem / ewentualnie MashUp’em), do którego wspólnie przygotowujemy opis;

*Każdy z tych artykułów będzie opublikowany w najbardziej widocznym miejscu na portalu, czyli kategorii „NEWS”, oraz kategorii specjalnej, czyli „PATRONAT”.

UWAGA! Nasze artykuły są bardzo dobrze widoczne na najbardziej prestiżowych mobilnych aplikacjach informacyjnych w Polsce, jak: SQUID, czy UPDAY SAMSUNG. Zostaliśmy wyróżnieni wśród mediów, takich jak: TVN24, Newsweek, RMF24, Teraz Rock, czy Codzienna Gazeta Muzyczna.

W czym Ci pomożemy?
– Przede wszystkim w promocji, poprzez profesjonalnie przygotowane NEWSY;
ZASIĘG, którym dysponujemy, wypracowany bardzo ciężką i rzetelną pracą, co sprawi, że dotrzecie do jeszcze większej liczby odbiorców;
WIDOCZNOŚĆ/POZYCJONOWANIE, kiedy potencjalny odbiorca Twojej muzyki będzie szukał o Tobie informacji w wyszukiwarce, na pewno natrafi na nasze NEWSY.

Oferujemy możliwość przeprowadzenia pisemnego wywiadu przez naszych redaktorów, którzy mają już na koncie stworzonych paręset rozmów z artystami.